MMA PLNajnowszeFAME MMA„Kieras”, czyli ojciec „Bandury”, zadebiutuje na FAME 22: Ultimate!

„Kieras”, czyli ojciec „Bandury”, zadebiutuje na FAME 22: Ultimate!

Debiuty we freak fightach potrafią zaskakiwać, nie inaczej jest w tym wypadku. Podczas gali FAME 22, która odbędzie się 31 sierpnia na PGE Narodowym, po raz pierwszy do oktagonu wejdzie Maciej „Kieras” Bandurski, ojciec i trener uwielbianego w świecie internetu Patryka „Bandury” Bandurskiego.

Kieras debiut FAME
Foto: FAME

Zmiana ról
Pomimo że popularny Kieras jeszcze nigdy nie wszedł do oktagonu FAME, to zgromadził w świecie freak fightów wielu fanów. Maciej Bandurski przygotowywał syna do trzech walk. Bandura pokonał Alana „Alanika” Kwiecińskiego, Piotra „Szeliego” Szeligę oraz po emocjonującym pojedynku przegrał z legendarnym Tomaszem „Góralem” Adamkiem. Za każdym razem syna z narożnika wspierał Kieras, lecz teraz role się odwrócą.

Świetny rekord
Kieras nie jest jedynie trenerem swojego syna, ale również innych członków Bungee. Do dwóch walk przygotowywał Dawida „Dzinolda” Rzeźnika, a do jednej Wiktora „Wronka” Wronkę, Łukasza „Tuszola” Tuszyńskiego oraz Dominika „Kalesona” Cybulskiego. Można zatem powiedzieć, że do walki Bandury z Tomaszem Adamkiem podopieczni Macieja Bandurskiego byli niepokonani. Aktualnie Kieras w roli trenera ma rekord 7-1.

Debiut
Fani freak fightów doskonale znają warsztat trenerski Kierasa, lecz pytanie jak poradzi sobie w oktagonie. Na chwilę obecną wiemy jedynie, że Maciej Bandurski będzie walczył w formule boks (małe rękawice). Już samo ogłoszenie taty Bandury budzi spore emocje, które FAME stara się budować stopniowo, dlatego rywala debiutanta poznamy wkrótce.

Sprzedaż biletów
Długo wyczekiwana gala FAME 22 na PGE Narodowym cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Wejściówki na największy stadion w Polsce rozchodzą się w zawrotnym tempie. Bilety do nabycia na www.ebilet.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis