MMA PLUFCKiedy walczył na UFC w Paryżu, złodzieje okradali mu apartament. Ciryl Gane stracił spory majątek!

Kiedy walczył na UFC w Paryżu, złodzieje okradali mu apartament. Ciryl Gane stracił spory majątek!

Niestety, ale takie historie się jeszcze zdarzają. Kiedy Ciryl Gane walczył w main evencie gali UFC w Paryżu, złodzieje w tym samym czasie okradali jego apartament. Francuz poniósł sporą stratę.

Ciryl Gane stracił spory majątek

Przypominamy, że Ciryl Gane walczył w najważniejszej walce sobotniej gali w Paryżu, w której znokautował swojego rywala – Sergieia Spivaca i ponownie znalazł się w kręgu zawodników mogących liczyć na walkę o tytuł mistrzowski wagi ciężkiej.

Kiedy jednak uradowany Francuz wrócił do swojego mieszkania to zastał smutny widok.

Kiedy walczył na UFC w Paryżu, złodzieje okradali mu apartament. Ciryl Gane stracił spory majątek!

O godzinie 7:30 rano w niedzielę na teren posesji, gdzie mieści się apartament zawodnika UFC została wezwana policja.

Stwierdzono na miejscu włamanie do apartamentu przez drzwi wejściowe i kradzież zegarka marki Rolex oraz biżuterii. Ciryl Gane wartość skradzionych rzeczy wycenił na około 150 tys. dolarów.

Rabunku dokonano, kiedy w mieszkaniu nikogo nie było. W prasie pojawiają się sugestie, że w kradzież mogły być zamieszane osoby z bliskiego otoczenia zawodnika UFC, które wskazały porywaczom apartament oraz godziny, w których nikogo w nim nie będzie.

To nie pierwsza w ostatnim czasie kradzież, której ofiarami mieli być mężczyźni związani z UFC. Kilka dni temu informowaliśmy o próbie włamania się do domu szefa UFC, Dany White’a. Sternik największej organizacji MMA na świecie poradził sobie jednak z rabusiem i z pomocą mediów społecznościowych oraz nagrania z kamery dopadł go i aktualnie jest w rękach policji.

Więcej o tamtej sprawie pisaliśmy TUTAJ -> Mężczyzna próbował wkraść się do domu szefa UFC. Dana White skomentował: Idioci, myślicie, że wam się uda?

Ciryl Gane natomiast najprawdopodobniej będzie musiał pogodzić się z utratą majątku, bo na ten moment nie ma żadnego śladu po złodziejach, przeczesujących jego apartament.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis