MMA PLDana WhiteKiedy powrót Jona Jonesa? Dana White: Jesteśmy po dobrej rozmowie

Kiedy powrót Jona Jonesa? Dana White: Jesteśmy po dobrej rozmowie

Foto: Facebook/ Jon Jones

Zastanawiacie się kiedy powrót do walk Jona Jonesa? Były mistrz wagi półciężkiej i jeden z największych dominatorów w historii organizacji UFC przeszedł do królewskiej dywizji wagowej i aktualnie czeka na swój debiut.

Kiedy zatem zobaczymy Jonesa w walce w kategorii ciężkiej? Rąbka tajemnicy w tej kwestii uchylił szef UFC, Dana White.

Kiedy powrót Jona Jonesa? Dana White: Jesteśmy po dobrej rozmowie

Sternik największej organizacji MMA na świecie w “SHOUT!” Buffalo podcast został zapytany o przyszłość Jona Jonesa. Dana White zdradził, że jest po “dobrej” rozmowie telefonicznej z “Bonesem”:

“Uważam, że teraz jest w zupełnie innym, lepszym miejscu niż był wcześniej. Mentalnie, emocjonalnie, jakkolwiek inaczej – jest w lepszym położeniu niż kiedyś. Odbyliśmy naprawdę dobrą rozmowę telefoniczną. Teraz bierze trochę wolnego, ale jest podekscytowany powrotem. Jest podekscytowany tym, że może znowu walczyć.

MMA to jeden z tych sportów, w którym musisz być na 100% gotowy, by móc go uprawiać na najwyższym poziomie. I Jon Jones w takim momencie jest. Gość jest praktycznie niepokonany w swojej karierze. Pokonał każdego, z kim go zestawiliśmy. Teraz przechodzi do wagi ciężkiej. Jeśli nadal będzie wygrywał, to ciężko będzie mu czegokolwiek odmówić.”

A Waszym zdaniem z kim Jon Jones powinien stoczyć pierwszą walkę w wadze ciężkiej UFC?

Zobacz także:

Dana White potwierdza. Jan Błachowicz vs. Israel Adesanya już w marcu

Jan Błachowicz (27-8) w pierwszej obronie pasa wagi półciężkiej UFC zmierzy się z mistrzem kategorii średniej Israelem Adesanyą (20-0).

Wiemy dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem!

Wiemy już dlaczego Khamzat Chimaev wycofał się z walki z Leonem Edwardsem! Jeden z tych zawodników, którzy przebojem wdarli się w szeregi największej organizacji MMA na świecie i przepychają się w niej łokciami musiał wycofać się z ogłoszonej walki z Brytyjczykiem.

Kawulski skomentował wybryk Gamrota! Widzieliście?

Maciej Kawulski postanowił skomentować ostatni wybryk Mateusza Gamrota. Chodzi o scysję z policją.