MMA PLFAME MMAKiedy FAME MMA 7? Wojtek Gola: Będzie teraz dłuższa przerwa

Kiedy FAME MMA 7? Wojtek Gola: Będzie teraz dłuższa przerwa

Foto: FAME MMA

W najbliższą sobotę w studio telewizyjnym odbędzie się gala FAME MMA 6, ale w mediach już teraz pojawia się pytanie, kiedy odbędzie się kolejna impreza poznańskiej organizacji.

Nieco światła na ten temat rzucił współwłaściciel poznańskiej organizacji Wojciech Gola, który w rozmowie z Super Expressem przyznał, że na siódmą edycję gali będzie trzeba poczekać dłużej niż zwykle:

“Na pewno teraz chciałem sobie zrobić przerwę. Na dzień dzisiejszy sytuacja na świecie jest taka, że będzie pewnie troszkę dłuższa przerwa między tą a kolejną galą. Cieszę się, że jesteśmy w ogóle w stanie galę zorganizować, to jest coś wielkiego.”

Dłuższa przerwa. Tyle wiemy od Goli, ale co ta dłuższa przerwa oznacza w praktyce. Tutaj Super Express powołuje się na wypowiedź najbliższego rywala jednego z szefów FAME MMA – Marcina “Rafonixa” Krasuckiego, który wyjawił, że siódma gala FAME MMA najprawdopodobniej odbędzie się w… październiku:

Z tego co wiem moja walka z Malczyńskim miałaby się odbyć w maju, ale event jest przełożony. Eventy majowe chyba są w październiku, nie chcę się wypowiadać za włodarzy.”

FAME MMA 6 – PPV

Rozpiska gali FAME MMA 6:

Początek – sobota, 28 marca godz. 20:00

Kamila „Zusje” Smogulecka vs. Marta „Linkimaster” Linkiewicz
Wojtek Gola vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
Piotr „Bestia” Piechowiak vs. Marcin Najman
Mateusz „L Pro” Łapot vs. Jakub „Kubańczyk” Flas
Maciek Rataj vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Bartosz „Qbik” Kubik vs. Cyprian „Cypis” Racicki
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Alan Kwieciński
Maciej „Szewcu” Szewczyk vs. Dawid „Ambro” Ambroziak