MMA PLMariusz PudzianowskiKibic podpuszcza Pudziana ”A klepałeś w końcu z Różalem?” Jest mocna odpowiedź!

Kibic podpuszcza Pudziana ”A klepałeś w końcu z Różalem?” Jest mocna odpowiedź!

Nie milkną echa po wczorajszej walce pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Nikolą Milanovicem. Mimo że Polak szybko i łatwo uporał się ze swoim przeciwnikiem, to część kibiców krytykuje Pudziana za wczorajszy występ.

Na to starcie ostrzyli sobie sobie zęby wszyscy kibice sportu w Polsce, zarówno oddani fani MMA, jak i ci, którzy mieszanymi sztukami walki interesują się tylko od święta. Walka Pudzianowskiego z Bombardierem miała być starciem dwóch gigantów – najsilniejszego człowieka świata, z mistrzem Senegalskich zapasów. Niestety, na kilka godzin przed rozpoczęciem gali cały plan runął. Ousmane Dia doznał ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być pilnie hospitalizowany.

W efekcie organizatorzy byli zmuszeni naprędce znaleźć zastępstwo, aby Pudzian mógł zawalczyć. Wybór padł na Nikolę Milanovica, Serba na co dzień mieszkającego w Łodzi, który w 2019 roki został Mistrzem Polski w Sambo.

Sama walka nie trwała długo i była raczej łatwą przeprawą dla Mariusza Pudzianowskiego. Na początku walki, Milanovic, dla którego był to debiut w zawodowym MMA próbował niskich kopnięć, a później był nawet bliski obalenia Pudziana. Były najsilniejszy człowiek świata złapał się jednak siatki, dzięki czemu uchronił się przed sprowadzeniem. To właśnie ten moment spowodował rozgoryczenie u kibiców oglądających KSW 59.

A z Różalem klepałeś?

Jeden z kibiców nawiązał zaczepnie do sytuacji z KSW 35, kiedy to Mariusz Pudzianowski mierzył się z Marcinem Różalskim. Pudzian przegrał to starcie przez duszenie gilotynowe.

A klepałeś w końcu z Różalem ?

Samo zakończenie walki wzbudziło wówczas wiele kontrowersji, gdyż Pudzian twierdził, że nie odklepał i chciał kontynuować obronę.

Pudzian szybko odpowiedział na komentarz internauty.

A chcesz sprawdzić jak klepie się?

Co sądzicie o występie Pudziana? Czekacie na jego pojedynek z Bombardierem?

Zobacz także:

Były mistrz KSW znów wygrywa w świetnym stylu! Chcielibyście, aby Koike wrócił do KSW?

Kleber Koike Erbst (27-5-1) ma za sobą trzecie zwycięstwo z rzędu. Były mistrz KSW wystąpił na dzisiejszej gali Rizin FF 27 w mieście Nagoja. Japończyk odnotował następną efektowną wygraną.