MMA PLKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev zabiera głos! ”Borz” wyjawił, dlaczego nie zrobił wymaganego limitu!

Khamzat Chimaev zabiera głos! ”Borz” wyjawił, dlaczego nie zrobił wymaganego limitu!

Khamzat Chimaev (11-0) zabrał głos po tym jak mocno przestrzelił wagę! Ta sytuacja spowodowała wielkie roszady jeśli chodzi o kartę walk UFC 279. Ostatecznie ”Borz” wystąpi w co-main evencie, gdzie ma do wyjaśnienia spinę z Kevinem Hollandem (23-7). Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się na dystansie 5-rund.

Chimaev

W main evencie zobaczymy również mistrzowski dystans. Nate Diaz (20-13) skrzyżuje rękawice z Tony Fergusonem (25-7). Będzie to starcie weteranów.

Khamzat podczas wczorajszego ważenia przestrzelił limit wagi półśredniej o 7.5 lbs.

Sami zobaczcie:

Chimaev zabrał głos!

Są pierwsze słowa Khamzata Chimaeva (11-0) po nie zrobieniu limitu wagowego. ”Borz” w rozmowie z Megan Olivi wyjawił co się dokładnie stało.

Nie wiem, coś było nie tak z moim organizmem. Chciałem dalej ciąć wagę, ale przyszli jacyś lekarze, ktoś po nich zadzwonił. Nie wiem kto. Zatrzymali moje cięcie wagi. Mówiłem im, że mogę to zrobić i trzeba poczekać, to było o 4 w nocy. Mieliśmy dużo czasu, ale mi nie pozwolili. Powiedziałem ok, byli przestraszeni. Nie chciałem oddać pieniędzy za nie zrobienie wagi. Tak, powiedziano mi, że mam przestać ciąć wagę.

Zobacz także:

Wiemy dlaczego Mariusz Pudzianowski nie walczy o pas KSW! Głos zabrał dyrektor sportowy! Widzieliście?

Dużo fanów sportów walki liczyło na walkę Mariusza Pudzianowskiego (17-7) o pas wagi ciężkiej w organizacji KSW. Teraz wiemy, dlaczego 45-latek nie zawalczył o tytuł. Głos w tej sprawie zabrał dyrektor sportowy KSW – Wojsław Rysiewski. Niewykluczone, że Mariusz kończąc swoją barwną karierę – dostanie szansę mistrzowską.

To koniec Bonusa BGC? “Łazarski Gladiator” szuka pracy i sprzedaje swoje puchary!

Sytuacja Bonusa BGC się nie polepsza. Ostatnio w internecie pojawiła się informacja, że rozstał się ze swoją żoną Anitą. Wcześniej można było także zaobserwować bardzo częste dodawanie i usuwanie kontrowersyjnych wpisów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis