MMA PLKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev wybrał kolejnego rywala! To były mistrz UFC!

Khamzat Chimaev wybrał kolejnego rywala! To były mistrz UFC!

Popularny w środowisku mieszanych sztuk walki Rosjanin ze szwedzkim paszportem Khamzat Chimaev wybrał kolejnego rywala! Nowy ulubieniec Dany White’a zasugerował w mediach społecznościowych, że jego kolejnym przeciwnikiem będzie były mistrz wagi półśredniej UFC.

Khamzat Chimaev

Chimaev swoją ostatnią walkę stoczył 10 września na UFC 279. Tam duszeniem brabo w pierwszej rundzie poddał Kevina Hollanda. Co prawda Chimaev na tej gali miał zmierzyć się z Natem Diazem, ale z powodu jego problemów ze zrobieniem wagi odsunięto go od pojedynku ze słynnym stocktończykiem.

28-latek jest niepokonany w zawodowej karierze, gdzie notuje już serię 12 wygranych z rzędu, w tym sześciu wiktorii odniesionych w oktagonie UFC.

Khamzat Chimaev wybrał kolejnego rywala! To były mistrz UFC!

Teraz natomiast Chimaev wybrał swojego kolejnego rywala. Z wpisu, jaki opublikował na twitterze wynika, że w kolejnej walce chce zmierzyć się z byłym tymczasowym mistrzem wagi półśredniej Colbym Covingtonem:

Covington to utytułowany Amerykanin, który w swojej dywizji niszczy każdego kolejnego rywala, dopóty dopóki na przeciwko niego nie staje Kamaru Usman. Z Nigeryjczykiem Covington przegrywał już dwukrotnie w swojej karierze.

Teraz natomiast możliwe, że przetestuje swoje zapasy na tle jednej z największych marketingowych nadziei organizacji UFC.

Wy kogo byście typowali na zwycięzcę w potencjalnej walce Chimaev vs Covington?

Zobacz także:

Piotr Więcławski o walce na WOTORE 6 i o Piotrze Szelidze [WIDEO]

W najnowszym odcinku Na Gołe Pięści EXTRA gościem Jaśka Zwykłego był Piotr Więcławski, bohater main eventu WOTORE 6 Wielki Rewanż. Gala odbędzie się 21 października w Starej Fabryce Papieru w Konstancinie-Jeziornie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis