MMA PLUFCKhamzat Chimaev o swoich początkach: Nie miałem grosza w kieszeni!

Khamzat Chimaev o swoich początkach: Nie miałem grosza w kieszeni!

Khamzat Chimaev (9-0) już dwudziestego stycznia stanie przed dużym testem. Reprezentant Szwecji w walce wieczoru zmierzy się z Leonem Edwardsem (18-3). ”Borz” następnym zwycięstwem przed czasem mógłby bardzo mocno przybliżyć się do mistrzowskiej szansy.

26-latek w swoim czwartym pojedynku w UFC zmierzy się z ”Rockym”, który aktualnie znajduje się na czwartej pozycji w rankingu największej organizacji na świecie. Brytyjczyk może pochwalić się passą ośmiu zwycięstw z rzędu. Edwards w ostatnich walkach pokonywał Donalda Cerrone, Gunnara Nelsona oraz Rafaela Dos Anjosa.

Khamzat Chimaev: Nie miałem co jeść!

Khamzat Chimaev (9-0) w wywiadzie dla UFC Russia zdradził jak wyglądały jego początki. Chimaev miał ciężką sytuację finansową. Jak podkreśla był moment, w którym nie miał co jeść. ”Borz” w krótkim czasie zyskał dużą popularność. Chimaev przekonuje, że nic się nie zmieniło i ciągle jest tym samym człowiekiem.

Jestem dzieciakiem, który nie miał grosza w kieszeni, nie miał co jeść. Teraz mam jedzenie, mam pieniądze, mam gdzie mieszkać, ale nic się we mnie nie zmieniło. Jestem tym samym Khamzatem i pozostanę nim przez całe życie.

26-latek jest pewny siebie i gwarantuje, że już niebawem zostanie najlepszym zawodnikiem na świecie.

Jeśli będę trenował tak, jak trenuję teraz, nikt nie będzie stanowił dla mnie zagrożenia. Jeśli będę natomiast popełniał błędy na treningach, jeśli będę leniwy, wtedy każdy może stanowić zagrożenie. Nie sądzę jednak, aby ktokolwiek trenował ciężej ode mnie.

Khamzat trafił do UFC na początku lipca. W krótkim odstępie czasu odnotował trzy jakże efektowne zwycięstwa – czym zyskał w oczach fanów. ”Borz” poddał doświadczonego Josha Phillipsa, aby później zdemolować Rhysa McKee i w zaledwie 17-sekund znokautować Geralda Meerschaerta.

Zobacz także:

Parke w FAME MMA? ”Stormin” zapowiada walkę z youtuberem!

Norman Parke w mediach społecznościowych zdradził swoje plany. ”Stormin” zapowiada, że w 2021 roku dojdzie do walki z youtuberem

Canelo Alvarez zażenowany dzisiejszymi czasami! Macie podobnie?

Meksykanin nie może zrozumieć, dlaczego youtuberzy walczą z legendami sportu. Legenda boksu uważa, że starty braci Paul są brakiem szacunku dla prawdziwych sportowców