MMA PLKhabib NurmagomedovKhamzat Chimaev o rzekomym konflikcie z Khabibem: Kocham go, jest muzułmaninem, jest moim bratem!

Khamzat Chimaev o rzekomym konflikcie z Khabibem: Kocham go, jest muzułmaninem, jest moim bratem!

Ciągle rosnąca – choć przez COVID-19 trochę wolniej – gwiazda UFC Khamzat Chimaev wypowiedział się o rzekomym konflikcie z Khabibem Nurmagomedovowem, niepokonanym i byłym już mistrzem wagi lekkiej.

Chiamev zaprzeczył, jakoby między nim a “Orłem” była zła krew.

Khamzat Chimaev o rzekomym konflikcie z Khabibem: Kocham go, jest muzułmaninem, jest moim bratem!

Zalążkiem rzekomego konfliktu między tymi zawodnikami były komentarze Chimaeva, który wdał się w dyskusję z jednym z internautów:

“Zacząłem odpowiadać jakiemuś gnojkowi, którego nikt nie zna. To był mój błąd, że wszedłem w tę dyskusję. Powiedział coś w stylu: “Khabib cię zmiażdży”, a jak ktoś mi tak odpowiada, to zawsze odbijam piłeczkę mówiąc, że nikt nie jest w stanie mnie zmiażdżyć i że to ja rozwalę wszystkich po kolei, bo prawdziwy mężczyzna powinien tak myśleć.”

Chimaev potwierdził także, że jedyną emocją, jaką darzy Khabiba jest miłość do wyznawcy Islamu:

“Khabiba od początku podziwialiśmy i nadal go podziwiamy. Został mistrzem, jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Ludzie myślą, że go nienawidzę przez moje komentarze w necie. A tak nie jest. Kocham go. Jest muzułmaninem, pochodzi z małej wsi, podobnie jak ja, jest z tego samego kraju – z Czeczenii. Kocham go jak brata. On jest muzułmaninem, ja jestem muzułmaninem, więc jesteśmy braćmi.”

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.