MMA PLJake PaulKhamzat Chimaev niby ma walczyć o pas UFC, a… chce starcia z youtuberami! W boksie!

Khamzat Chimaev niby ma walczyć o pas UFC, a… chce starcia z youtuberami! W boksie!

Khamzat Chimaev to fenomen ostatnich lat w światowym MMA. Rosjanin ze szwedzkim paszportem jest niepokonany w zawodowych startach, a dzięki swojej efektowności w oktagonie i niewyparzonemu językowi przysporzył sobie nie tylko fanów, ale i krytyków.

Khamzat Chimaev

27-latek stawiany jest w kolejce do walki o mistrzowski pas wagi półśredniej UFC, choć zdaniem prezesa największej organizacji MMA na świecie, potrzebuje on jeszcze przynajmniej jednego efektownego zwycięstwa.

Khamzat Chimaev niby ma walczyć o pas UFC, a… chce starcia z youtuberami! W boksie!

Sam Chimaev, który w UFC wygrał już cztery walki i wszystkie ze swoich dziesięciu wiktorii osiągnął przed czasem, teraz wystosował swoje medialne działa w kierunku… youtuberów.

Chodzi oczywiście o braci Paul, którzy zdobywają coraz to większe uznanie w świecie pięściarstwa.

Chimaev przyznał na TT, że mógłby jednej nocy pokonać zarówno Jake’a Paula, jak i Logana Paula:

Zobacz także:

Kolano naprawione, więc można walczyć! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA!

Po kontuzji już prawie nie ma śladu, więc można wrócić do startów! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA, a portal sportowefakty.wp.pl podał szczegóły jego kolejnego pojedynku!

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.

Nowe informacje w sprawie Walusia po Punchdown 5. Uruchomiono zbiórkę na rehabilitację!

W sieci pojawiły się nowe informacje w sprawie Artura “Walusia” Walczaka, który przebywa w śpiączce farmakologicznej po nokaucie, jaki otrzymał z rąk Zalesia na ostatniej gali Punchdown 5.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis