MMA PLIsrael AdesanyaKhamzat Chimaev komentuje zwycięstwo Israela: Zabiję go w jedną rundę!

Khamzat Chimaev komentuje zwycięstwo Israela: Zabiję go w jedną rundę!

Khamzat Chimaev (10-0) jest pewny siebie! ”Borz” już nie pierwszy raz w mocnych słowach wypowiada się o zawodnikach z wyższej kategorii wagowej. Niewykluczone, że Khamzat w przyszłości spróbuje swoich sił w wadze średniej. Póki co czeka go duże wyzwanie w półśredniej.

Khamzat

Już od paru dobrych dni mówi się o potencjalnej walce Khamzata z Gilbertem Burnsem (20-4). Do starcia miałoby dojść dziewiątego kwietnia na numerowanej gali UFC 273. Zwycięstwo reprezentanta Szwecji mocno by przybliżyło do mistrzowskiej szansy.

Chimaev: Adesanya to dla mnie łatwa kasa!

Khamzat Chimaev (10-0) w ostrych słowach wypowiedział się o Israelu Adesanyi (22-1), który ma za sobą kolejną udaną obronę pasa w wadze średniej.

Israel Adesanya to dla mnie łatwa kasa, 0 umiejętności zapaśniczych, zabiję go w jedną rundę!

Zobacz także:

Zawodnik MMA VIP z wściekłością i pięściami ruszył na Marcina Najmana! Jest nagranie! Widzieliście?

Jesteśmy już po drugiej konferencji MMA VIP 4. Na ostatnim panelu czekała nas konfrontacja Marcina Najmana z Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim. Oczywiście doszło do face to face. W pewnym momencie z wściekłością i pięściami na ”El Testosterona” ruszył zawodnik jego organizacji….

Właściciel PunchDown założy sprawę Lupie? Jest mocna reakcja: Chcecie wojnę, to ją będziecie mieć!

To nie koniec! Łukasz Lupa na insta storie poinformował, że jeden z właścicieli PunchDown – Patryk Dzięcioł ma najprawdopodobniej podać go do sądu. Tym samym zawodnik PRIME SHOW MMA zapowiada wojnę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis