MMA PLKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev dobitnie odpowiada dziennikarzowi TVP! Nagranie hitem internetu!

Khamzat Chimaev dobitnie odpowiada dziennikarzowi TVP! Nagranie hitem internetu!

Fightweek gali UFC 267 powoli dobiega końca. Podczas jego trwania doszło do niecodziennej sytuacji z udziałem Polaka. Konkretniej – polskiego dziennikarza, który podczas konferencji prasowej podpadł Khamzatovi Chimaevowi.

Chimaev UFC

Khamzat Chimaev (9-0) to jedno z największych objawień ubiegłego roku. „Borz” zadebiutował w UFC w lipcu, a we wrześniu miał już trzy zwycięstwa pod banderą największej federacji na świecie. Za wszystkie pojedynki otrzymał bonus. Po trzech błyskawicznych zwycięstwach, 27-latek miał zmierzyć się z Leonem Edwardem, jednak wskutek wielu kontuzji obu zawodników – do walki nie doszło. Na najbliższej gali UFC 267 Szwed wraca do startów, a jego przeciwnikiem będzie Jingliang Li.

„Nie gadam dużo, to Ty gadasz dużo bracie”

Podczas konferencji prasowej przed sobotnim wydarzeniem doszło do niecodziennej sytuacji z udziałem polskiego dziennikarza. Patryk Prokulski – bo o nim mowa – zadał pytanie Khamzatovi, które zdecydowanie nie przypadło do gustu zawodnikowi Allstar Training Center.

Media i kibice dobrze wiedzą, że jesteś zawodnikiem, który dużo gada. Właśnie wspomniałeś… – zaczął dziennikarz, któremu Chimaev od razu przerwał.

Nie gadam dużo, to ty dużo gadasz, bracie – odpowiedział „Borz”.

Pytasz mnie, a ja odpowiadam. Jeśli ktoś mnie o coś pyta, zawsze odpowiadam, ale nie znaczy, że dużo gadam – dodał Szwed.

Prokulski kontynuował myśl zadając kolejne pytanie.

Wspomniałeś, że posłuchałeś swojego trenera, który kazał ci się skupić na kategorii półśredniej. Jestem ciekaw, czy twoi sparingpartnerzy oraz trenerzy widzą w Tobie całkowicie innego Chamzata. Bardziej skupionego, a może – nie traktuj tego jako brak szacunku – skromniejszego, zarówno w klubie, w mediach, jak i w klatce? – zapytał dziennikarz.

Wszędzie jestem skromny. Nie wiem, o czym ty mówisz (…) robię mocne sparingi w swoim gymie. Trenuje z Alexandrem Gustafssonem i zawodnikami mocniejszymi ode mnie (…) Nie wiem co myśli mój trener. To co wiem, to że jestem wojownikiem i zabiję każdego – odpowiedział Szwed.

Zobacz także:

Parobiec chciałby zmierzyć się z Pudzianowskim: Wyzwanie rzucone bez zbędnego gadania i z szacunkiem!

Nie brakuje chętnych do walki z Mariuszem Pudzianowskim (16-7). Tym razem wyzwanie w jego kierunku rzucił równie doświadczony Łukasz Parobiec (14-10-2). ”GOAT” jest otwarty na walkę w formule gołych pięści oraz MMA.

Medalista olimpijski w zapasach chce walki w MMA. KSW chętne! Ściągnęli Bombardiera, ściągną i jego?

To mógłby być bardzo głośny transfer do polskiego giganta! Złoty medalista olimpijski w zapasach i jeden z najlepszych Amerykanów w tej dziedzinie – Jordan Burroughs zdradził, że przed zakończeniem sportowej kariery chciałby wystąpić w MMA. Zainteresowanie jego osobą wyraziło już KSW!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis