MMA PLKhamzat ChimaevKhamzat Chimaev chce “fake gangusa” Nate’a Diaza: Przyszedłem tu roznieść wszystkich!

Khamzat Chimaev chce “fake gangusa” Nate’a Diaza: Przyszedłem tu roznieść wszystkich!

Wielu czytelnikom nie podobają się “dymy” urządzane przez freakowe organizacje, ale “dymy” robione przez “prawdziwych” zawodników już są w porządku. Zapraszamy więc do kolejnego odcinka “dymów” serwowanych przez Khamzata Chimaeva. Wspomniany ów Khamzat Chimaev chce walki z… Natem Diazem, którego nazywa parafrazując znaną serię filmów pornograficznych – “Fake Gangusem”.

Rosjanin ze szwedzkim paszportem jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, co część widzów wkurza, a innych raduje. My się radujemy, bo w świecie MMA pełnym “zasad” taka aktywność jest bezcenna!

Khamzat Chimaev chce “fake gangusa” Nate’a Diaza: Przyszedłem tu roznieść wszystkich!

Ale do rzeczy. Niepokonany w zawodowych startach Chimaev na Twitterze wyzwał do walki Nate’a Diaza, czyli medialnie najwyższą aktualnie półkę z możliwych:

“Jesteś fake gangusem Nate Diaz! I nie obchodzi mnie to, z kim walczę. Przychodzę po wszystkich! Gdzie jesteście gangusy i królowie? Ja jestem tutaj, bo pozabijam wszystkich, to ja jestem królem, to ja jestem gangusem tutaj!”

“Ty jesteś najłatwiejszą wypłatą dla mnie chudzielcu Nate’ie Diazie!”

“Mówię też cześć twojemu starszemu bratu. Powiedz mu, żeby się mnie nie bał, bo ja nie biję staruszków. On będzie wiedział o co chodzi, bo w Vegas ostatnim razem chciałem powiedzieć mu część, ale uciekł przede mną.”

Zobacz także:

Tomasz Romanowski o Cezarym Oleksiejczuku: Posiada bzdetny pas FEN i chce Materlę?

Tomasz Romanowski ponownie wypowiedział się o Cezarym Oleksiejczuku, czyli nowym mistrzu wagi półśredniej FEN, który po gali FEN 37 wyzwał do walki Michała Materlę, dla którego jest gotowy przenieść się do wyższej dywizji wagowej.

Michał Andryszak bohaterem walki wieczoru FEN 38

Michał Andryszak (22-10-1, 14 KO, 7 SUB) wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta ANKOS MMA Poznań w klatce FEN.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.