MMA PLKSWKhalidov vs Soldic najdroższą walką w historii KSW! Martin Lewandowski potwierdza, że chodzi o miliony!

Khalidov vs Soldic najdroższą walką w historii KSW! Martin Lewandowski potwierdza, że chodzi o miliony!

Walka Mamed Khalidov vs Roberto Soldic na KSW 65 była najdroższą walkę w historii KSW, ale nie tylko! Zdaniem współwłaściciela Federacji KSW Martina Lewandowskiego, była to także najdroższa walka w historii MMA w Europie!

Khalidov vs Soldic

Przypominamy, że walka wieczoru gali KSW 65 zakończyła się nokautem jaki Roberto Soldic zaserwował Mamedowi Khalidovowi w drugiej rundzie. “Robocop” został tym samym podwójnym mistrzem KSW, dzierżąc od tej pory pasy wagi półśredniej i średniej.

Khalidov vs Soldic najdroższą walką w historii KSW! Martin Lewandowski potwierdza, że chodzi o miliony!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem Sport.pl przyznał, że wynagrodzenie bohaterów walki wieczoru KSW 65 wyniesie… kilka milionów złotych!

“Jest to najdroższa walka w europejskim MMA. Na ich zarobki wydamy łącznie kilka milionów złotych. To nie tylko najdroższa walka w historii KSW, ale myślę, że i w historii europejskiego MMA.” – przyznał Lewandowski.

Sport.pl doniósł także, że jeszcze przed walką Soldic i Khalidov mieli zagwarantowaną premię w wysokości… 4 milionów złotych.

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57 – wyniki

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w tym roku wystąpią Derrick Lewis i Chris Daukaus. O wejście do TOP 15 wagi lekkiej zawalczy też Mateusz Gamrot.

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło na 42 edycji w prowincji Alberta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis