MMA PLFreak FightKhalidov pojawił się na High League: Myślałem, że Ci ludzie nie będą nic potrafić!

Khalidov pojawił się na High League: Myślałem, że Ci ludzie nie będą nic potrafić!

W ubiegłą sobotę odbyła się pierwsza gala organizacji High League. Jednym z gości na trybunach był mistrz wagi średniej KSW – Mamed Khalidov. „Ty, czuję się dinozaurem” – mówił podczas wydarzenia 41-latek.

Debiutancka gala High League była najgłośniejszym wydarzeniem ubiegłego weekendu w polskim MMA. Organizacja pod przywództwem Malika Montany rozpoczęła swoją przygodę w Ergo Arenie. Na trybunach zasiadło kilka tysięcy widzów, którzy dokładnie śledzili poczynania swoich idoli. W walce wieczoru High League 1, Natsu pokonała Lexy Chaplin w pojedynku jednych z najpopularniejszych infuencerek w Polsce. Co-main event gali to starcie, które przyciągnęło przed telewizory nie tylko świat nastolatków, jednak również sportowców. W przedostatniej walce wydarzenia Lil Masti pokonała Ewę Brodnicką przez TKO w 3 rundzie. Jednym z fanów, których na trybuny przyciągnął właśnie co-main event był mistrz wagi średniej organizacji KSW – Mamed Khalidov.

„Ty, czuje się dinozaurem”

W wywiadzie przeprowadzonym przez Michała Rogozińskiego dla kanału 6pak.tv, Mamed opowiedział o swoich wrażeniach, które towarzyszą mu podczas gali.

Jestem w szoku. Siedzieliśmy z Asłanem, aż mówię do niego: Ty, czuję się dinozaurem. Patrz, co się dzieje. Widać, że w ogóle jest inny odbiorca, jeśli chodzi o nas – dinozaurów. Byłem ciekaw, co się dzieje na tej gali i kto to ogląda. Rozumiem, że to jest pierwsza gala. Przyszedłem zobaczyć tutaj, co się dzieje. Przedział wiekowy to jest tutaj -18, ale się bawią.

Khalidov wypowiedział się również o swojej popularności wśród młodych fanów mieszanych sportów walki.

Gdy przychodziłem tutaj dzisiaj, słyszałem że będą bardzo młodzi ludzie. Spodziewałem się, że spokojnie wejdę, usiądę i pooglądam. Myślałem, że Ci Youtuberzy – ta młodzież już nas nie ogląda. Myślałem, że jesteśmy za starzy i mamy innego odbiorcę, jeśli chodzi o kibiców. Nie było tak jednak. Wszedłem i naprawdę bardzo dużo osób podchodziło, robiło zdjęcie.

Cały wywiad znajduje się poniżej:

Zobacz także:

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Ewelina Woźniak o słowach Magdaleny Loski: Mam ważniejsze sprawy niż zaglądanie ludziom do portfela i nazywanie ich żenującymi

Jedna z najbardziej obiecujących zawodniczek w polskim MMA – Ewelina Woźniak stoi w opozycji do zdania Magdaleny Loski o freakach.