MMA PLKhabib NurmagomedovKhabib wskazał rywala dla Charlesa Oliveiry: Czy naprawdę jest jakieś ciekawsze zestawienie niż to?

Khabib wskazał rywala dla Charlesa Oliveiry: Czy naprawdę jest jakieś ciekawsze zestawienie niż to?

Po ostatniej gali UFC 274, były już mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov próbuje swoich sił matchmakerskich. Rosjanin wskazał rywala dla Charlesa Oliveiry, który po poddaniu Justina Gaethje otrzyma szansę odzyskania pasa mistrzowskiego wagi lekkiej, który utracił po niezrobieniu wagi przed sobotnią galą.

Khabib wskazał rywala dla Charlesa Oliveiry

Przypominamy, że Oliviera o 0,5 funta nie zmieścił się w mistrzowskim limicie wagi lekkiej i tytuł mistrza został mu odebrany jeszcze przed walką na UFC 274. Brazylijczyk jednak poradził sobie z Justinem Gaethje, którego poddał w pierwszej rundzie, a Dana White obiecał mu walkę o pas w kolejnym starciu.

Tylko pytanie – z kim go UFC zestawi?

Khabib wskazał rywala dla Charlesa Oliveiry

Sam Oliviera przyznał w wywiadzie po walce z Gaethje, że chętnie zmierzyłby się w oktagonie z medialną legendą UFC – Conorem McGregorem.

Inny plan dla Brazylijczyka ma jednak były mistrz, a obecnie emerytowany zawodnik MMA i właściciel organizacji Eagle FC – Khabib Nurmagomedov.

Rosjanin wskazał walkę, która jego zdaniem ma największy aktualnie sens:

Czy naprawdę jest w tej chwili ciekawsze zestawienie w UFC niż Islam Makhachev kontra Charles Oliveira? Po prostu sprowadźcie tych wojowników do Abu Zabi, 22 października. Z nich niech wyłonią niekwestionowanego mistrza.”

Islam Makhachev to 30-latek, który wygrał 10 kolejnych walk w UFC. Rosjanin jest typowany na następcę Khabiba Nurmagomedovowa i kolejnego mistrza wagi lekkiej z Rosji.

Chcielibyście zobaczyć takie starcie w UFC?

Zobacz także:

McGregor naśmiewa się z Fergusona i usuwa wpisy: Wygląda jak McNugget z McDonald’s!

Conor McGregor w prześmiewczy sposób skomentował porażkę Tony’ego Fergusona na gali UFC 274. Irlandczyk po chwili usunął wpisy ze swojego Twittera.

Anita Bekus przywita nową zawodniczkę KSW przed własną publiką na KSW 70 w Łodzi

Anita Bekus (5-2, 2 KO) będzie miała okazję zaprezentować się przed własną publicznością w Atlas Arenie. Trenująca w Łodzi Polka 28 maja skrzyżuje rękawice z debiutującą w organizacji KSW Gruzinką, Sofiią Bagishvili (5-1, 3 Sub). Starcie odbędzie się podczas KSW 70 w limicie kategorii słomkowej.

Charles Oliviera wskazał z kim chce walczyć o pas! To zawodnik z jedną wygraną w czterech ostatnich walkach!

Charles Oliviera wygrał walkę wieczoru gali UFC 274 w Phoenix, gdzie poddał w pierwszej rundzie Justina Gaehtje. Brazylijczyk, który stracił pas mistrzowski wagi lekkiej po niezrobieniu wagi do tego starcia, teraz ma zagwarantowaną szansę jego odzyskania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis