MMA PLConor McGregorKhabib wskazał kto wygra walkę Poirier vs McGregor 3 na UFC 264

Khabib wskazał kto wygra walkę Poirier vs McGregor 3 na UFC 264

Były mistrz wagi lekkiej i uznawany za jednego z najlepszych zawodników MMA w historii – Khabib Nurmagomedov wskazał jak jego zdaniem zakończy się walka Poirier vs McGregor 3 i kto okaże się zwycięzcą.

Starcie to będzie walką wieczoru gali UFC 264, która 10 lipca odbędzie się w Las Vegas. Będzie to trzecie starcie między tymi zawodnikami. Do tej pory bilans tej rywalizacji wynosi 1:1.

Khabib wskazał kto wygra walkę Poirier vs McGregor 3 na UFC 264

Zdaniem Rosjanina, McGregor będzie miał przewagę w początkowej fazie walki i nawet jest w stanie na niego postawić:

“Jeśli ta walka skończy się w pierwszej rundzie, to stawiam na Conora. Wtedy ma największe szanse na zwycięstwo. Jeśli starcie to wyjdzie do drugiej rundy i późniejszych odsłon, to wygra to Dustin.” – powiedział Nurmagomedov w rozmowie z RT.

Przypominamy, że walka Poirier vs McGregor oprócz ogromnego potencjału marketingowego najprawdopodobniej wyłoni także najbliższego pretendenta do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej, który w tej chwili należy do Brazylijczyka – Charlesa Oliveiry.

Zobacz także:

UFC: Mateusz Gamrot mierzy wysoko! Wskazał wymarzonego przeciwnika!

Mateusz Gamrot (18-1) już siedemnastego lipca stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” na instagramie odpowiadał na pytania fanów. 30-latek wskazał swojego wymarzonego przeciwnika!

Izu Ugonoh o ostatniej walce w KSW: To była bardzo bolesna przegrana dla mnie…

Izu Ugonoh (1-1) nie będzie dobrze wspominał ostatniego występu w największej organizacji w naszym kraju. Były pięściarz zapewnia, że wyciągnął wnioski.

Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA. Poszło o nazwanie walk “patologią” oraz starcie Polaka z Don Kasjo

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych i influenserów w Polsce Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA! Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych kilka wpisów, w których wyjaśnił swoją obecność w Poznaniu.