MMA PLKhabib NurmagomedovKhabib wita niepełnosprawnego fana! Wzruszające sceny z udziałem mistrza UFC [WIDEO]

Khabib wita niepełnosprawnego fana! Wzruszające sceny z udziałem mistrza UFC [WIDEO]

Khabib Nurmagomedov wita niepełnosprawnego fana! W sieci pojawiło się wideo pokazujące wzruszające sceny z udziałem mistrza wagi lekkiej UFC.

Rosjanin jest jednym z najbardziej lubianych sportowców w Rosji. Powodów sympatii do niego jest wiele, zarówno sportowych, jak i pozasportowych. Ale człowieczeństwo jest jedną z tych najważniejszych.

Przykład nieoderwania się od rzeczywistości i bliskości do ludzi widzimy w jednym z filmików, który pojawił się na Twitterze.

Khabib wita niepełnosprawnego fana! Wzruszające sceny z udziałem mistrza UFC [WIDEO]

Widać na nim, jak Khabib Nurmagomedov wita niepełnosprawnego fana, nastolatka cierpiącego na porażenie mózgowe. Dla młodego kibica mistrza UFC stanowiło to bardzo ważny gest.

Zresztą, zobaczcie sami:

Khabib Nurmagomedov to aktualny mistrz wagi lekkiej UFC, który przeszedł na sportową emeryturę po pokonaniu Justina Gaethje. Rosjanin zakończył karierę z rekordem 29-0, choć jest namawiany przez UFC do powrotu na ostatnią walkę w karierze. I choć ciągle nie wiemy konkretnie czy Nurmagomedov zawiesił już ostatecznie rękawice na kołku, to kibice na całym świecie liczą, że pojawi się on w oktagonie ten jeszcze jeden, ostatni raz.

Zobacz także:

Paige VanZant przed debiutem w BKFC: Trenerzy patrzą na mnie i mówią, że jestem dobra

Paige VanZant jest kilka dni przed debiutem w organizacji BKFC, gdzie będzie walczyć na gołe pięści. Amerykanka opowiedziała o swoich przygotowaniach oraz głodzie rywalizacji.

Krzysztof Stanowski i Marcin Najman zakopali topór wojenny. Wszystko dla WOŚP!

Znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski i były pięściarz Marcin Najman zakopali topór wojenny. Dwie postacie, dzięki którym w internecie powstało mnóstwo memów i którzy kreowali się na wrogów medialnych ostatecznie… się pogodzili!