MMA PLGeorges St. PierreKhabib vs GSP w planach UFC? Menadżer opublikował (i skasował!) potwierdzenie!

Khabib vs GSP w planach UFC? Menadżer opublikował (i skasował!) potwierdzenie!

Czyżby super fight z krwi i kości – Khabib Nurmagomedov vs GSP faktycznie był w planach UFC? Menadżer Rosjanina opublikował w mediach społecznościowych tweeta – z którego co prawda szybko się wycofał – potwierdzającego zainteresowanie walką Khabiba z legendarnym Kanadyjczykiem.

Khabib vs GSP
Foto: Instagram/ Khabib Nurmagomedov

Khabib vs GSP w planach UFC? Menadżer opublikował (i skasował!) potwierdzenie!

Ali Abdelaziz to menadżer wielu gwiazd MMA, w tym także mistrza wagi lekkiej Khabiba Nurmagomedovowa. Na Twitterze zamieścił on wpis, w którym potwierdził zainteresowanie UFC pojedynkiem jego podopiecznego z Georgesem St. Pierrem:

Image

Później jednak wycofał się z tej wiadomości i obrał zupełnie inną narrację nazywając zestawienie Khabiba z GSP kompletnym fake newsem:

Nie wiadomo na ile to była świadoma pomyłka menadżera Khabiba Nurmagomedovowa, ale w sieci ponownie rozgorzała dyskusja na temat tego zestawienia.

Wyobraźnię na temat zestawienia Khabiba z GSP rozpalił także jeden z publicystów i ekspertów Kenny Florian. Kiedyś były zawodnik UFC, a obecnie osobowość medialna w swoim podcaście prowadzonym z Jonem Anikiem powołał się na własne informacje mające potwierdzać faktyczne zainteresowanie walką Khabiba z Georgesem St. Pierrem:

“Słyszałem w weekend całkiem szalone wiadomości. Nie powiem dokładnie skąd, ale pochodzą one ze znanego trenera, który potwierdził mi zainteresowanie walką Khabiba Nurmagomedovowa z legendą UFC, byłym mistrzem dwóch dywizji wagowych – Georgesem St. Pierrem. To starcie jeszcze nie jest potwierdzone, ale GSP ma się do niej przygotowywać.”

A Wy jak myślicie – UFC doprowadzi do walki Khabiba z GSP?

Zobacz także:

Nowy nabytek KSW! Jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Nowy nabytek KSW! Największa organizacja mieszanych sztuk walki w Polsce i Europie – Federacja KSW podpisała kontrakt z perspektywicznym zawodnikiem wagi półśredniej, który jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie. Padł po ciosach rywala i nie odzyskał już przytomności [WIDEO]

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie! Tragiczne wiadomości docierają do nas z gali bokserskiej, która miała miejsce w Pakistanie. Jeden z pięściarzy występujących na tej imprezie zmarł po ciosach!

Rozpiska Babilon MMA 19. Świetna walka wieczoru + kolejność walk najbliższej gali

Rozpiska Babilon MMA 19 oraz kolejność walk jest już znana! Organizator zaprezentował pełną kartę pojedynków najbliższej imprezy. Szykuje się świetna walka wieczoru!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis