MMA PLGeorges St. PierreKhabib vs GSP w planach UFC? Menadżer opublikował (i skasował!) potwierdzenie!

Khabib vs GSP w planach UFC? Menadżer opublikował (i skasował!) potwierdzenie!

Foto: Instagram/ Khabib Nurmagomedov

Czyżby super fight z krwi i kości – Khabib Nurmagomedov vs GSP faktycznie był w planach UFC? Menadżer Rosjanina opublikował w mediach społecznościowych tweeta – z którego co prawda szybko się wycofał – potwierdzającego zainteresowanie walką Khabiba z legendarnym Kanadyjczykiem.

Khabib vs GSP w planach UFC? Menadżer opublikował (i skasował!) potwierdzenie!

Ali Abdelaziz to menadżer wielu gwiazd MMA, w tym także mistrza wagi lekkiej Khabiba Nurmagomedovowa. Na Twitterze zamieścił on wpis, w którym potwierdził zainteresowanie UFC pojedynkiem jego podopiecznego z Georgesem St. Pierrem:

Image

Później jednak wycofał się z tej wiadomości i obrał zupełnie inną narrację nazywając zestawienie Khabiba z GSP kompletnym fake newsem:

Nie wiadomo na ile to była świadoma pomyłka menadżera Khabiba Nurmagomedovowa, ale w sieci ponownie rozgorzała dyskusja na temat tego zestawienia.

Wyobraźnię na temat zestawienia Khabiba z GSP rozpalił także jeden z publicystów i ekspertów Kenny Florian. Kiedyś były zawodnik UFC, a obecnie osobowość medialna w swoim podcaście prowadzonym z Jonem Anikiem powołał się na własne informacje mające potwierdzać faktyczne zainteresowanie walką Khabiba z Georgesem St. Pierrem:

“Słyszałem w weekend całkiem szalone wiadomości. Nie powiem dokładnie skąd, ale pochodzą one ze znanego trenera, który potwierdził mi zainteresowanie walką Khabiba Nurmagomedovowa z legendą UFC, byłym mistrzem dwóch dywizji wagowych – Georgesem St. Pierrem. To starcie jeszcze nie jest potwierdzone, ale GSP ma się do niej przygotowywać.”

A Wy jak myślicie – UFC doprowadzi do walki Khabiba z GSP?

Zobacz także:

Nowy nabytek KSW! Jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Nowy nabytek KSW! Największa organizacja mieszanych sztuk walki w Polsce i Europie – Federacja KSW podpisała kontrakt z perspektywicznym zawodnikiem wagi półśredniej, który jest niepokonany w MMA od… 2013 roku!

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie. Padł po ciosach rywala i nie odzyskał już przytomności [WIDEO]

Śmierć pięściarza na gali w Pakistanie! Tragiczne wiadomości docierają do nas z gali bokserskiej, która miała miejsce w Pakistanie. Jeden z pięściarzy występujących na tej imprezie zmarł po ciosach!

Rozpiska Babilon MMA 19. Świetna walka wieczoru + kolejność walk najbliższej gali

Rozpiska Babilon MMA 19 oraz kolejność walk jest już znana! Organizator zaprezentował pełną kartę pojedynków najbliższej imprezy. Szykuje się świetna walka wieczoru!