MMA PLConor McGregorKhabib uderza w Conora McGregora: To niemożliwe, żeby człowiek zrobił to dwa razy

Khabib uderza w Conora McGregora: To niemożliwe, żeby człowiek zrobił to dwa razy

Foto: Twitter/ Khabib Nurmagomedov

Mistrz wagi lekkiej i uznawany przez wielu sympatyków mieszanych sztuk walki za najlepszego zawodnika w historii Khabib Nurmagomedov uderza w Conora McGregora.

Rosjanin podczas wywiadu z zawodnikiem ACA – Magomedem Ismailovem odniósł się pokrótce do postaci Irlandczyka.

Khabib uderza w Conora McGregora: To niemożliwe, żeby człowiek zrobił to dwa razy

Khabib i McGregor to zawodnicy, których konflikt przerósł się w ogromny potencjał marketingowy, a ich pojedynek pobił rekordy sprzedażowe organizacji UFC.

Nie było to jednak proste, bowiem w przepełnionej nienawiścią rywalizacji mieliśmy wszystko: atak McGregora na autobus, w którym siedział Nurmagomedov, słowne przepychanki i drwiny, nienawiść na konferencjach, aż po bójkę po zakończeniu walki Khabiba z Conorem.

Wiele osób spekulowało czy kiedykolwiek dojdzie między tymi zawodnikami do rewanżu. Teraz wydaje się, że mamy na to odpowiedź.

Khabib Nurmagomedov przyznał wprost, że nie wydaje mu się, by Conor McGregor kiedykolwiek wrócił jeszcze na szczyt, zwłaszcza, że od czasu ich rywalizacji notuje rekord 1-1. Wygrał z Donaldem Cerrone, ale poniósł porażkę z rak Dustina Poiriera:

“Już nigdy nie będzie na szczycie. To niemożliwe, żeby człowiek zrobił to dwa razy, żeby miał dwa prime-y w swojej karierze. Nie chodzi tylko o Conora McGregora. Żaden zawodnik nie jest w stanie być dwa razy w swojej najlepszej formie w życiu.

Może to zrobić jedynie zespół. Na przykład Real Madryt zrobił to kilka razy z rzędu. Zespoły mogą być najlepsze kilka razy, ale jeśli mówimy o jednym człowieku, to jest to niemożliwe.”

Zobacz także:

“To do was cioty… Najmanku, Popek”. Kontrowersyjny PSYCHO, uczestnikiem turnieju walk na gołe pięści na gali GROMDA 4 [WIDEO]

Srogi drań, barczysty z szaleństwem w oczach. PSYCHO wchodzi do gry! Mocny, niezłomny i krwiożerczy zakapior, ale z zasadami. Kocha spuszczać dobry i solidny wpierdol. Kiedy widzi krew budzi się w nim bestia.

Bonus BGC zawalczy z Trybsonem? Jest odpowiedz!

Bonus BGC udzielił wywiadu portalowi Fightsport.pl. Rozmowa z Łazarskim Gladiatorem odbyła się przy okazji gali FEN 32, na której Witczak był jednym z zaproszonych gości.

Co tu się wydarzyło? Dwa razy walka zakończona w zaskakujący sposób!

Takie sytuację nie zdarzają się często. W czwartek w Kazachstanie odbyłą się gala Bushido Qazaqstan FC. Do niecodziennych skończeń doszło w turnieju wagi półśredniej.