MMA PLKhabib NurmagomedovKhabib podał warunek powrotu. Wszystko teraz w rękach czwórki zawodników!

Khabib podał warunek powrotu. Wszystko teraz w rękach czwórki zawodników!

Foto: Facebook/ Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov podał warunek powrotu do oktagonu! Rosjanin, który obecnie przebywa na sportowej emeryturze, którą ogłosił po pokonaniu Justina Gaethje i osiągnięciu rekordu 29-0, ciągle jest kuszony przez UFC kolejną walką.

Nawet teraz, kiedy UFC jest w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Khabib odbywa rozmowy z szefem organizacji Daną Whitem, który namawia niepokonanego Rosjanina na jeszcze jeden pojedynek.

Teraz poznaliśmy warunek Nurmagomedovowa.

Khabib podał warunek powrotu. Wszystko teraz w rękach czwórki zawodników!

Dana White powołując się na rozmowę z Khabibem przyznał, że ten jest zainteresowany powrotem do startów, ale pod warunkiem, że na nadchodzącej gali UFC 257 wydarzy się coś spektakularnego.

To coś spektakularnego ma dotyczyć dwóch walk: Conor McGregor vs Dustin Poirier i Michael Chandler vs Dan Hooker:

“Jego słowa wypowiedziane do mnie brzmiały: Chcę walczyć. Powiedział: Nigdy nie wstrzymywałbym dywizji, nie trzymałbym bez sensu pasa z dala od innych. Jeśli ci goście zrobią coś spektakularnego na UFC 257, to będzie to dla mnie powód, by wrócić. Mam na myśli dwie walki wieczoru nadchodzącej gali, ale jest też Oliviera, który świetnie wyglądał w walce z Fergusonem.

Zatem, jeśli ci goście zrobią coś spektakularnego, to Khabib wróci.”

Czy Waszym zdaniem Khabib Nurmagomedov powróci do startów na tę jedną, ostatnią walkę kończącą już definitywnie jego karierę?

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 257: Poirier vs. McGregor 2” – dokument dostępny już w sieci [WIDEO]

Przed nami pierwsza numerowana gala UFC w tym roku. Do oktagonu powróci wielka gwiazda organizacji. Zwyczajowo w sieci pojawił się specjalny dokument wprowadzający do gali – “Odliczanie do UFC 257”.

Tak trenuje mistrz muay-thai! Widzieliście?

To robi wrażenie. Mowa o Banchamku, który ma za sobą ponad 300 walk. Zobaczcie jak trenuje mistrz muay-thai.

UFC 257: Zobaczcie zmianę McGregora i Poiriera od ich pierwszej walki!

Porównanie! Mamy zdjęcie Conora McGregora (22-4) i Dustina Poiriera (26-6) z 2014 roku oraz obecnie. Trzeba przyznać, że nawet patrząc na sylwetkę możemy zauważyć dużą zmianę.