MMA PLCiekawostkiKhabib ostro o sytuacji Caina Velasqueza: Dlaczego siedzi w areszcie, a mężczyzna, który krzywdził jego córkę chodzi wolny?

Khabib ostro o sytuacji Caina Velasqueza: Dlaczego siedzi w areszcie, a mężczyzna, który krzywdził jego córkę chodzi wolny?

Khabib Nurmagomedov bardzo ostro wypowiedział się o aktualnej sytuacji Caina Velasqueza, który przebywa w areszcie po próbie wymierzenia samosądu na mężczyźnie, który miał wielokrotnie molestować jego córkę.

Khabib ostro o sytuacji Caina Velasqueza

O sprawie jest bardzo głośno we wszelkich światowych mediach dotyczących mieszanych sztuk walki. Cain Velasquez bowiem śledził samochód, w którym przebywał Harry Goularte, czyli mężczyzna, który wielokrotnie miał molestować seksualnie jego córkę.

Były mistrz UFC sam chciał wymierzyć sprawiedliwość i zastrzelić pedofila. Jednak na jego nieszczęście zamiast w Goularte, trafił w kierowcę samochodu, którym pedofil podróżował, a sam za ten czym został osadzony w areszcie, gdzie przebywa do dzisiaj. A jest to już kilka miesięcy.

Khabib ostro o sytuacji Caina Velasqueza

Teraz, w rozmowie z portalem TMZ Sports, sytuację Caina Velasqueza opisał jego klubowy kolega i były mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov.

Rosjanin jest zbulwersowany prawną rzeczywistością w Stanach Zjednoczonych:

“Każdy na świecie, kto szanuje siebie, kto kocha swoją rodzinę zrobiłby dokładnie to samo. Daj spokój, nikt nie myśli o przepisach prawa w takich momentach, kiedy dzieje się krzywda twojej rodzinie. Twoim zadaniem jest chronić rodzinę. Jeśli zwierzęta chronią swoją rodzinę, to ludzie też to będą robić. Nie rozumiem dlaczego to jest takie niesprawiedliwe. Dlaczego Cain siedzi w areszcie, a mężczyzna, który krzywdził jego córkę chodzi wolno? Trzeba wsadzić tego faceta to więzienia, bo jest dużo bardziej niebezpieczny dla społeczeństwa niż Cain.”

Odnośnie Caina Velasqueza, to Khabib Nurmagomedov tak charakteryzuje byłego mistrza wagi ciężkiej UFC:

“Nigdy w życiu – a ma już 40 lat – nie miał problemów z innymi ludźmi. Czy to w klubie czy poza nim. Jest najbardziej szanowanym człowiekiem, jakiego znam. Trenowałem z nim ponad 10 lat. Znam jego rodzinę. Wiem, że wszyscy go kochają. Trzeba wsadzić do więzienia tego pedofila, a nie Caina. Cain jest niebezpieczny tylko dla tamtego człowieka, a pedofil jest niebezpieczny dla wszystkich.”

Zobacz także:

Sylwester Wardęga odejdzie z FAME MMA? ”Na ten moment jestem jedną nogą już out”

Sylwester Wardęga już niedługo odejdzie z największej freakowej organizacji w naszym kraju? To bardzo możliwe widząc wypowiedź popularnego twórcy na lajvie. Wardęga zdradził, że doszło do mocniejszej kłótni z pracownikiem FAME MMA i trwa to już jakiś czas. Sylwester podkreśla, że w swojej pracy chce się czuć bezpiecznie i swobodnie.

Tyburski jest atencjuszem? Wyjaśnia, dlaczego zaczepił Normana Parke!

Od kilku miesięcy gorąco zrobiło się w sieci o potencjalnym pojedynku Pawła Tyburskiego z Normanem Parke. Wszystko za sprawą scysji do której doszło po walce “Stormina” na gali organizacji FAME. Czy przeznaczeniem obu panów jest spotkać się w klatce FAME MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis