MMA PLKhabib NurmagomedovKhabib o swojej przyszłości: Nie mam zamiaru tego robić…

Khabib o swojej przyszłości: Nie mam zamiaru tego robić…

Khabib Nurmagomedov po raz kolejny wypowiedział się o swojej przyszłości. Emerytowany już zawodnik mieszanych sztuk walki i były mistrz wagi lekkiej UFC ciągle jest namawiany na powrót do startów.

Rosjanin o swojej sportowej emeryturze poinformował po zwycięstwie nad Justinem Gaethje na UFC 254 w październiku zeszłego roku.

“Orzeł” zakończył swoją przygodę z MMA z rekordem 29-0 i choć przez wiele osób jest namawiany do stoczenia pożegnalnej walki, mając w zanadrzu rekord 30-0, to Rosjanin twardo pozostaje przy swoim postanowieniu o zawieszeniu rękawic na kołku.

Khabib o swojej przyszłości: Nie mam zamiaru tego robić…

Khabib rozmawiał z dziennikarzami podczas spotkania w Rosji, gdzie odpowiedział na sugestię powrotu do startów na ewentualną potencjalną super walkę z Georgesem St. Pierrem.

Nurmagomedov jednak nadal pozostaje przy swoim i o jego powrocie do startów raczej możemy już zapomnieć:

“Nie mam ochoty już wracać i nie sądzę, bym kiedykolwiek ją miał.” – skwitował Nurmagomedov.

Zobacz także:

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

FEN 35 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższą sobotę w Amfiteatrze w Ostródzie odbędzie się gala FEN 35. Na karcie walk pojawiło się 10 pojedynków, z czego 9 w formule MMA (w tym jeden na zasadach semi-pro) oraz “rodzynek” w postaci walki w formule K-1.