Khabib Nurmagomedov o McGregorze: Nie sądzę, że on powróci. Musi wyglądać dobrze, żeby promować coś takiego jak Burger King

Conor McGregor (21-3), mistrz wagi lekkiej organizacji UFC, którego nie widzieliśmy w klatce od listopada 2016 roku, pojawił się niedawno w reklamie sieci restauracji Burger King. Ten występ nie mógł przejść bez echa i został szeroko skomentowany przez jego kolegów „po fachu”. Jednym z komentujących jest Khabib Nurmagomedov (25-0). Dagestański Orzeł w wywiadzie dla Yahoo! Sports twierdzi, że Irlandczyk ma teraz „dobre życie” oraz, że „musi wyglądać dobrze, żeby promować coś takiego jak Burger King”:

„Nie wiem czemu o tym mówią. Dużo ludzi nazywa go królem, ale on nim nie jest. Teraz jest Burger Kingiem. Ma pieniądze, dobre życie, jest znanym gościem. Myślę, że lepiej dla niego będzie jeśli będzie się trzymał z dala od dobrych gości w wadze lekkiej. Ode mnie też, ponieważ jeśli wchodzisz do klatki z kimś takim jak ja, to nie jest tak jakbyś wchodził do klatki z „Burger Kingiem”. To jest ta różnica. To jest dla prawdziwych wojowników.”

Jak wiemy, McGregor nie ogłosił jeszcze daty powrotu do oktagonu lub ewentualnego zakończenia kariery. Nurmagomedov twierdzi, że prędzej w grę wchodzi ta druga opcja:

„Nie sądzę, że on powróci do prawdziwych walk. Myślę, że chce tych łatwych, tak jak wtedy kiedy walczył z Floydem Mayweatherem. Nie musi wracać, przygotowywać się pod pięć rund, przeciwko twardemu zapaśnikowi, który cię obali i zniszczy twarz. Musi wyglądać dobrze, żeby promować coś takiego jak Burger King. Musi wyglądać ładnie.”