MMA PLKhabib NurmagomedovKhabib jednak powróci do UFC? Podał kwotę, która zmusiłaby go do przemyśleń!

Khabib jednak powróci do UFC? Podał kwotę, która zmusiłaby go do przemyśleń!

Foto: Facebook/ Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov jednak powróci do UFC? Niepokonany w zawodowych startach mistrz wagi lekkiej co prawda zakończył sportową karierę po ostatniej walce z Justinem Gaethje, ale znajdują sie tacy, którzy całkowicie w nią nie wierzą.

“Orzeł” przygodę ze sportem zakończył z rekordem 29-0. Marzeniem jego zmarłego ojca – Abdulmanapa było to, by Khabib zawiesił rękawice na kołku z rekordem 30-0. Teoretycznie – zgodnie z wolą ojca – Rosjaninowi została do stoczenia jeszcze jedna walka.

Ten jednak obiecał swojej matce, że pozbawi ją zmartwień walkami syna i już teraz zakończy swoją sportową karierę.

Khabib jednak powróci do UFC? Podał kwotę, która zmusiłaby go do przemyśleń!

Khabib teoretycznie więc przebywa obecnie na sportowej emeryturze, ale jego nazwisko ciągle jest bardzo głośne w świecie mieszanych sztuk walki.

Teraz na dodatek poddał w wątpliwość deklarację o braku powrotu do oktagonu. “Orzeł” wskazał kwotę, która zmusiłaby go do przemyśleń na temat kolejnej walki:

“Na ten moment nie mam żadnego zainteresowania sportem. Udusiłem i Poireira i McGregora. Obaj byli kiedyś mistrzami i obaj zostali uduszeni. Jak mówi przysłowie: osły nie biorą udziału w zawodach, w których występują konie. Nie interesuje mnie walka z tymi przeciwnikami. Chociaż wyobraź sobie, jeśli UFC zaoferowałoby ci 100 milionów dolarów. To już wtedy jest problem, to zmusza do myślenia. Ale na ten moment nie jestem zainteresowany powrotem.”

A jak to wygląda według Was – Khabib Nurmagomedov powróci na jeszcze jedną walkę?

Zobacz także:

Listopad rekordowym miesiącem dla MMA.PL! Dziękujemy za zaufanie!

Listopad okazał się rekordowym miesiącem dla MMA.PL! I to zarówno dla samego portalu, jak i dla kanału na YouTube – MMAPLTV!

Nick Diaz wraca do UFC? Menadżer zawodnika: Na 99,99 procent tak!

Nick Diaz wraca do UFC! Przynajmniej jest to prawie pewne według słów jego menadżera. Starszy ze słynnych braci w światowym MMA od kilku miesięcy jest w poważnym treningu i powrót do oktagonu jest bardzo realny.