MMA PLConor McGregorKhabib i Conor w TUF-ie? Jest jasna deklaracja!

Khabib i Conor w TUF-ie? Jest jasna deklaracja!

Foto: UFC.com

Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor w nowym TUF-ie? Pojawił się pomysł, by byłych rywali zestawić ze sobą po raz kolejny. Najpierw jednak mieliby przejść przez cały sezon programu The Ultimate Fighter. Czy to jest jednak w ogóle możliwe?

O pomyśle UFC na program z udziałem Khabiba Nurmagmedovowa i Conora McGregora w roli trenerów opowiedział menadżer Rosjanina, Ali Abdelaziz. Przyznał on, że padła jasna deklaracja na ten temat.

Khabib i Conor w TUF-ie? Jest jasna deklaracja!

Abdelaziz w rozmowie z portalem TMZ Sports przytoczył rozmowę z Daną Whitem, której przedmiotem był potencjalny udział Khabiba w TUF-ie. Reakcja “Orła” na tę propozycję jednak rozwiała wszelkie wątplwiości:

“W poprzednim tygodniu Dana zadzwonił do mnie i zapytał: Ali, co myślisz o tym, że jeśli Khabib wygra z Justinem Gaethje, to on i Conor mogliby zostać trenerami w TUF na ESPN? Odpowiedziałem wówczas, że muszę o tym pomyśleć. Dana White dodał też, że jeśli Justin Gaethje wygra z Khabibem, to on też jest brany pod uwagę w tej kwestii.

Wczoraj natomiast rozmawiałem z Khabibem. Powiedział jasno: Conor to ludzki śmieć. Jest gównem. A gówna się nie dotyka, bo zaczyna śmierdzieć! Conor nie zasługuje na tę walkę. Khabib nie zarabia na walkach, więc mu nie zależy na tym.”

Przed Khabibem Nurmagomedovowem teraz walka w obronie pasa mistrzowskiego wagi lekkiej. Rosjanin zmierzy się z Justinem Gaethje już 24 października na gali UFC 254.

Zobacz także:

Córka Franka Mira zadebiutuje w MMA. Ma 17 lat!

Córka Franka Mira zadebiutuje w zawodowym MMA! Na naszych oczach rodzi się druga generacja rodziny Mir jako zawodowych zawodników mieszanych sztuk walki.

UFC on ESPN 16 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Kolejny weekend i kolejna gala UFC na Fight Island w Abu Dhabi. Po numerowanej gali UFC 253 i mistrzowskim pojedynku Jana Błachowicza tym razem czeka nas “odrobinę” słabsza rozpiska.

Jan Błachowicz po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim: Mam nadzieję, że po naszej rozmowie…

Jan Błachowicz podzielił się z fanami refleksją po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim. Nowy mistrz wagi półciężkiej UFC został zaproszony przez Prezesa Rady Ministrów na spotkanie, na którym Mateusz Morawiecki osobiście pogratulował cieszynianinowi sukcesu.