MMA PLUFCKhabib będzie nadal walczył! Menadżer podał wstępną datę jego walki z Gaethje!

Khabib będzie nadal walczył! Menadżer podał wstępną datę jego walki z Gaethje!

Foto: Facebook/ Khabib Nurmagomedov
Foto: Facebook/ Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov będzie nadal walczył! Przyszłość mistrza wagi lekkiej i jednego z najlepszych zawodników MMA w historii stanęła pod znakiem zapytania po śmierci ojca – Abdulmanapa, który zmarł w wyniku powikłań spowodowanych COVID-19.

Okazuje się, że Khabib nie odejdzie ze sportu. Jeszcze przynajmniej nie teraz. Informacje o planowanych kolejnych walkach Rosjanina podał jego menadżer Ali Abdelaziz.

Khabib będzie nadal walczył! Menadżer podał wstępną datę jego walki z Gaethje!

Według pierwotnego planu, Khabib Nurmagomedov we wrześniu tego roku miał zmierzyć się z tymczasowym mistrzem wagi lekkiej Justinem Gaethje. Jednakże z wiadomych powodów data tej walki zostanie przesunięta.

Zdaniem Abdelaziza, Khabib na pewno wróci do oktagonu i zmierzy się z Gaethje pod koniec roku 2020:

“Khabib nie jest na emeryturze. On nie rezygnuje ze sportu. Ma pewne cele do osiągnięcia. Zobaczycie go pod koniec roku. Teraz on i Dana negocjują. Ustalają datę walki. Jestem pewien, że Dana da wam znać kiedy Khabib będzie walczył.”

Abdelaziz jest zafascynowany potencjalną walką “Orła” z Justinem Gaethje:

“To hitowe wydarzenia, ta walka z Justinem Gaethje. Dwóch najlepszych zawodników wagi lekkiej na świecie w ostatnim czasie. Widzieliśmy, co Khabib robi ze swoimi przeciwnikami. Widzieliśmy co Justin Gaethje zrobił swojemu ostatniemu rywalowi. Sprawił, że Ferguson wyglądał jak amator. To dwóch najlepszych zawodników na świecie i będą walczyć pod koniec tego roku. Jestem o tym przekonany.”

Zobacz także:

Gilbert Burns pokonał koronawirusa! Stanie w narożniku kolegi na UFC w sierpniu

Gilbert Burns pokonał koronawirusa! Pierwszy pretendent do mistrzostwa wagi półśredniej, który miał zmierzyć się z Kamaru Usmanem na UFC 251 potwierdził oficjalnie, że w jego organizmie nie ma już śladu po COVID-19. Brazylijczyk udostępnił wydruk badania, który dał wynik negatywny.

Będą wielkie walki na Fight Island! Dana White wymienia!

Kontrowersyjny wpis zawodnika UFC po przegranej na Fanów MMA czekają wielkie walki na słynnej wyspie Fight Island! Szef UFC, Dana White zapewnił fanów, by przyzwyczaili się do organizowania imprez w Abu Dhabi, gdzie znajduje się słynna już w świecie mieszanych sztuk walki Fight Island.