Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLContender SeriesKevin Szaflarski zawalczy o kontrakt w UFC! Znamy szczegóły!

Kevin Szaflarski zawalczy o kontrakt w UFC! Znamy szczegóły!

To pewne! Kolejny nasz reprezentant poprzez Contender Series powalczy o kontrakt w największej organizacji na świecie. Mowa o zawodniku wagi ciężkiej Kevinie Szaflarskim (11-1). Znamy szczegóły startu Polaka.

Szaflarski

 Największy test Szaflarskiego odbył się na Babilon MMA 19, gdy większościową decyzją sędziów pokonał Filipa Stawowego. Po tym starciu były podzielone głosy – kto powinien zostać zwycięzcą. 27-latek wrócił do klatki po rocznej przerwie – 21 maja. Było to szybkie zwycięstwo z dużo lżejszym Kornelem Zapadką.

Rekord zawodnika wagi ciężkiej jest zacny, ale trzeba nadmienić, że Kevin dopiero teraz będzie stawał przed naprawdę dużymi wyzwaniami.

Znamy szczegóły!

Kevin Szaflarski (11-1) już ósmego sierpnia ma powalczy o kontrakt w UFC poprzez Contender Series. Skąd taka informacja? Caio Machado (7-1-1) poprzez media społecznościowe zdradził, że zawalczy w Contenderze, a przy okazji zdradził datę i swojego przeciwnika, którym został wspomniany Polak.

Przypomnijmy, że Szaflarski miał już zawalczyć na Contender Series, lecz z walki  z Jimmy’m Lawsonem musiał wycofać się z powodu kontuzji.

“Bigfoot” wszystkie pojedynki toczył w organizacji BFL. Machado po pierwszej zawodowej przegranej odnotował sześć zwycięstw z rzędu. Brazylijczyk dopiero w ostatniej zawodowej walce stawał przed większym wyzwaniem. Pokonał wtedy przed czasem Edisona Lopesa.

Zobacz także:

Tak się debiutuje w MMA! Szymon Herrmann efektownie w pierwszej rundzie kończy rywala! [WIDEO] Widzieliście?

Jak już zadebiutować w mieszanych sztukach walki to właśnie w takim stylu! Świetnym przykładem jest występ Szymona Herrmanna. Reprezentant Ankosu Poznań już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na zakończenie pojedynku przed czasem. Miało to miejsce w sobotę w Koszalinie na gali First Step Championship 7.

Pereira z wielkim szacunkiem o Błachowiczu: Wszyscy wiedzą, że to niebezpieczny gość! Co wy na to?

Alex Pereira (7-2) zabrał głos po ogłoszeniu jego następnego pojedynku. Brazylijczyk po ostatniej przegranej przechodzi do wyższej kategorii wagowej. Oficjalnie ”Poatana” wystąpi w co-main evencie UFC 291. Dwudziestego dziewiątego lipca czeka go starcie z naszym reprezentantem Janem Błachowiczem (29-9-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis