MMA PLArchiwumConor McGregorKevin Lee atakuje Conora McGregora: Conor musi pokazać coś więcej by zasłużyć sobie na walkę o prawdziwy pas

Kevin Lee atakuje Conora McGregora: Conor musi pokazać coś więcej by zasłużyć sobie na walkę o prawdziwy pas

Conor McGregor (21-3) od zwycięstwa nad Eddiem Alvarezem (28-5, 1N/C) i zdobyciu pasa mistrzowskiego wagi lekkiej UFC nie zdołał obronić tytułu mistrzowskiego.

Foto: DALLAS, TX - MAY 12: Kevin Lee poses for the fans and media during the UFC Summer Kickoff Press Conference at the American Airlines Center on May 12, 2017 in Dallas, Texas. (Photo by Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

Pretendent do walki o pas tymczasowy kategorii lekkiej Kevin Lee (16-2), uważa, że walka podczas gali UFC 216 z Tonym Fergusonem (22-3) wyłoni prawdziwego mistrza dywizji.

Uważam, że to walka o prawdziwe mistrzowstwo. Conor musi pokazać coś więcej, pokazać, że jest gotowy do walki. McGregor w ostatnich czterech walkach ma bilans 1-3, nie uważam, że wygrał z Diazem w rewanżu. Był zapaśniczo dominowany przez 40letniego boksera. Musi pokazać mi coś więcej.

Kevin jest całkowicie pewny swojego zwycięstwa w najbliższą sobotę. Ewentualny pojedynek z McGregorem miałby odbywać się na jego zasadach.

Ewentualna walka z McGregorem odbędzie się na moich warunkach. W terminie, który ja wybiorę.

Sądzicie, że Kevin Lee będzie w stanie pokonać Tonego Fergusona i zdominować kategorię lekką największej organizacji świata?

 

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis