MMA PLUFCKevin Holland vs Jacare Souza na UFC 256

Kevin Holland vs Jacare Souza na UFC 256

Foto: Twitter/ Ronaldo Souza

Walka Kevin Holland vs Jacare Souza została dodana do rozpiski gali UFC 256. Holland to zawodnik, u którego zdiagnozowano zarażenie się koronawirusem SARS-CoV-2 i został usunięty z walki wieczoru gali UFC zaplanowanej na dzień 5 grudnia.

Tam miał zmierzyć się z Jackiem Hermanssonem, ale UFC postanowiło zrobić małą roszadę.

Kevin Holland vs Jacare Souza na UFC 256

Ostatecznie, do Jacka Hermanssona wyjdzie Marvin Vettori, który miał zmierzyć się z Ronaldo “Jacare” Souzą na UFC 256. W miejsce Vettoriego natomiast wejdzie Kevin Holland i to on stoczy walkę z “Aligatorem” na UFC 256.

Gala UFC 256 zaplanowana jest na dzień 12 grudnia. Walką wieczoru imprezy ma być pojedynek o mistrzowski pas wagi muszej między Deivesonem Figueiredo a Brandonem Moreno.

Gala UFC 256 odbędzie się w obiekcie UFC Apex w Las Vegas.

Zobacz także:

Mike Tyson palił marihuanę przed walką z Royem Jonesem Juniorem!

Mike Tyson przyznał, że palił marihuanę przed walką z Royem Jonesem Juniorem! Dwie legendy światowego boksu zmierzyły się w miniony weekend w pokazowym ośmiorundowym pojedynku.

Kolejna wielka walka dla polskiego boksu. Szeremeta zawalczy o mistrzowskie pasy z legendą

Już w grudniu Kamil Szeremeta zmierzy się z samym Giennadijem Gołowkinem. Stawką będą mistrzowskie pasy IBF i IBO w kategorii średniej.

Khabib Nurmagomedov zakłada własną organizację! Czy spełni się w nowej roli?

Khabib Nurmagomedov nie rozstaje się ze sportami walki. Od teraz jednak Dagestańczyk będzie spełniał się w nowej roli. Okazuje się, że Rosjanin kupił federację MMA i od dzisiaj będzie zajmował się promowaniem zawodników i organizacją gal. Czy ma szanse zamieszać na rynku?