MMA PLBoksKBN 15: Uczestnik Hotel Paradise z efektownym zwycięstwem!

KBN 15: Uczestnik Hotel Paradise z efektownym zwycięstwem!

Michał Choiński pokazał się z naprawdę dobrej strony. Uczestnik trzeciej edycji Hotel Paradise w Rzeszowie udanie zadebiutował w boksie. Choiński już w pierwszej odsłonie odprawił przed czasem Bartosza Graczyka.

Od początku można było zauważyć kto będzie dominował w ringu. Każde uderzenie Choińskiego robiło wrażenie. Michał kiedy doszedł z mocnym ciosem to rywal był w dużych opałach. Nawet przez moment Bartosz nie mógł odwrócić losów pojedynku.

Bartosz Graczyk dwukrotnie lądował na deskach. Przy drugim było blisko ciężkiego nokautu. Graczyk wstał, ale Rafał Jackiewicz widząc mętny wzrok postanowił przerwać walkę. To był drugi pojedynek freak fightowy na dzisiejszej gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie.

Zobacz także:

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC. Zawalczy o pas z legendą czeskiego MMA!

Marcin Naruszczka odniósł cenne zwycięstwo na gali Okatgon 24 pokonując przed czasem Erica Spicely’ego, Polak zawalczy o pas wagi średniej z Karlosem Vemolą.