MMA PLArtur SzpilkaKBN 15: Szpilka vs Różański – mocna zapowiedź gali z udziałem m.in. Taxi Złotówy [WIDEO]

KBN 15: Szpilka vs Różański – mocna zapowiedź gali z udziałem m.in. Taxi Złotówy [WIDEO]

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź gali KBN 15: Szpilka vs Różański, która odbędzie się już 30 maja. Wydarzenie to będzie transmitowane w systemie PPV.

Walką wieczoru będzie pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim, którego stawką będzie pas mistrzowski WBC International wagi bridger. Zwycięzca zawalczy o mistrzostwo świata tej nowej kategorii wagowej w boksie.

W rozpisce wydarzenia wystąpią także: Mateusz Masternak, Taxi Złotówa czy uczestnicy Hotelu Paradise – Bartosz Graczyk i Michał Choiński.

KBN 15: Szpilka vs Różański – mocna zapowiedź gali z udziałem m.in. Taxi Złotówy [WIDEO]

Poniżej prezentujemy oficjalną zapowiedź tej imprezy.

Będziecie oglądać Knockout Boxing Night 15?

“KBN15: Bohaterowie gali w pełnej krasie! Już 30 maja przekonamy się kto zwycięży: @szpilka_artur czy @RozanskiBoxi. Bilety na http://eBilet.pl Transmisja w PPV: http://KBNTV.pl

Zobacz także:

Różal o drugiej walce z Barnettem: Chciałbym, żeby dał mi jeszcze jedną szansę! [WIDEO] Co wy na to?

Ponad półroku minęło od pierwszego pojedynku pomiędzy Marcinem Różalskim, a Johnem Barnettem. Starcie to wygrał Amerykanin, ponieważ “Różal” odniósł kontuzje, która uniemożliwiła mu kontynuuowanie dalszej walki. Marcin jednak nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z 43-latkiem po raz drugi. “Bardzo bym prosił o ponowne zestawienie” – powiedział Marcin w wywiadzie dla naszego portalu.

Tragiczny finał poszukiwań! Zawodnik Krwawego Sportu nie żyje! Widzieliście?

Mamy przykrą wiadomość! Mariusz Adam Ryjek w minioną sobotę zaginął i od razu zaczęły się poszukiwania. Niestety parę godzin później przyszła najgorsza z możliwych wiadomości… 35-latek nie żyje!

Jonas Magard vs. Frans Mlambo o pas wagi koguciej na FEN 34

Jonas Magard (11-4, 1 KO, 6 SUB) zmierzy się z Fransem Mlambo (9-5, 4 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii koguciej. Wydarzenie odbędzie się 28 maja.