MMA PLBoksKBN 15: Paweł Stępień skończył Diaza przed czasem i zdobył pas IBF Itercontinental

KBN 15: Paweł Stępień skończył Diaza przed czasem i zdobył pas IBF Itercontinental

Paweł Stępień (15-0-1, 11 KO) pokonał Denneba Diaza (14-1, 11 KO) przez nokaut w piątej rundzie na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. Stawką pojedynku był pas IBF Intercontinental w kategorii półciężkiej.

Na początku walki to Diaz miał przewagę. Zajmował miejsce w środku klatki i zadawał więcej ciosów. Z czasem Stępień zaczął zyskiwać inicjatywę i ton spychał rywala z ciosami. Kolejne ciosy proste Polaka dochodziły do celu.

Z czasem przewaga polskiego pięściarza była coraz wyraźniejsza, dobrze bił choćby na korpus. Rywal wciąż był jednak aktywny. Stępień gonił za przeciwnikiem i coraz mocniej go obijał.

Zepchnięty w kierunku lin Kolumbijczyk przyjmował ciosy zarówno na tułów jak i głowę. Mocny cios prosty, mocne uderzenie na tułów, w końcu dwa potężne cios – na korpus i głowęy. Kolumbijczyk przyklęknął na kolano a sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku.

Zobacz także:

Knockout Boxing Night 15 – wyniki

W rzeszowskiej Hali na Podpromiu odbędzie się gala Knockout Boxing Night 15. Wśród trzech pojedynków o pasy przede wszystkim czeka nas starcie “Szpili” z Różański. Wystąpi też Mateusz Masternak oraz… “Taxi Złotówa”.

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC. Zawalczy o pas z legendą czeskiego MMA!

Marcin Naruszczka odniósł cenne zwycięstwo na gali Okatgon 24 pokonując przed czasem Erica Spicely’ego, Polak zawalczy o pas wagi średniej z Karlosem Vemolą.