MMA PLBoksKBN 15: MIAZGA! Łukasz Różański ekspresowo znokautował Artura Szpilkę! [WIDEO]

KBN 15: MIAZGA! Łukasz Różański ekspresowo znokautował Artura Szpilkę! [WIDEO]

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) błyskawicznie znokatuował Artura Szpilkę (24-5, 16 KO) w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 15 . Zwycięzca zdobył pas WBC International w niedawno powstałej kategorii bridger i przybliżył się do walki o pełnoprawny pas.

Cóż to była za walka! Trwała niespełna trzy minuty, a mieliśmy aż cztery nokdauny.

Już na samym początku Szpilka skontrował przeciwnika lewym prostym i mieliśmy liczenie. Później jednak do ataku ruszył Różański. Posłał Szpilkę na deski raz, potem drugi…. Różański dalej napierał i trafił potężnym lewym sierpowym po raz kolejny przewracając rywala Po trzecim liczeniu “Szpila” nie był w stanie się już podnieść. Były pretendent do pasa WBC był znoszony do narożnika.

Różański zachował swój nieskazitelny rekord i zdobył pas WBC International. Polak z pewnością ma teraz na oku walkę o pas mistrza świata w kategorii bridger.

Zobacz także:

Knockout Boxing Night 15 – wyniki

W rzeszowskiej Hali na Podpromiu odbędzie się gala Knockout Boxing Night 15. Wśród trzech pojedynków o pasy przede wszystkim czeka nas starcie “Szpili” z Różański. Wystąpi też Mateusz Masternak oraz… “Taxi Złotówa”.

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC. Zawalczy o pas z legendą czeskiego MMA!

Marcin Naruszczka odniósł cenne zwycięstwo na gali Okatgon 24 pokonując przed czasem Erica Spicely’ego, Polak zawalczy o pas wagi średniej z Karlosem Vemolą.