MMA PLMMA-VIPKazik o bójce z Żuromem na MMA VIP: To zwykły współpracownik i pajac internetowy! [WIDEO]

Kazik o bójce z Żuromem na MMA VIP: To zwykły współpracownik i pajac internetowy! [WIDEO]

Kazik Klimat Kartel w rozmowie z naszym portalem skomentował bójkę po ostatniej konferencji prasowej MMA VIP 3. Kazik starł się z Andrzejem Żuromskim. Niewykluczone, że w przyszłym roku dojdzie do ich starcia.

Kazik Klimat Kartel swój debiut odnotuje dwudziestego dziewiątego października. Kazik na gołe pięści zmierzy się z Maciejem “GSP” Gandziarowskim.

Swoją przygodę ze sportami walki zacząłem jako nastolatek. Jednak w pewnym momencie mojego życia pokusy oraz zwyczajny brak czasu zwyciężyły nad zapałem do boksu i nastąpiła długa przerwa (..) Sport pomaga mi osiągnąć spokój, który jest potrzebny by pisać coraz lepsze teksty i pracować nad kolejnymi projektami muzycznymi. Wychodzę do ringu z wiarą w wygraną, aby niczym starożytni gladiatorzy dać wam pokaz niezłomnej woli zwycięstwa – powiedział GSP.

Kazik Klimat Kartel: Wiedziałem, że jak spotkam Żuroma to się odwdzięczę!

Kazik Klimat Kartel w rozmowie z naszym portalem skomentował awanturę, do której doszło po konferencji prasowej MMA VIP 3. Na niej zapowiedziano, że ”Żurom” na czwartej edycji zmierzy się z Tomaszem Chicem, a na piątej z ”Miśkiem z Nadarzyna”.

Skomentuje to – jeśli mógłbym nie przebierać w słowach to bym to krótko skomentował, ale staram się też być bardziej cywilizowanym człowiekiem niż właśnie gość typu Andrzej Żuromski. Był tak wyszczekany, ludziom ubliżał, różnym postaciom świata internetu w naszym kraju i nie ważył wtedy słów. Także jak on skomentował, że to było wyreżyserowane tak? No oczywiście jak takiego frajera – chłopak jak ja chce wyjaśnić aferzystę, który nie nadaje się do społeczeństwa, żeby być jakimś autorytetem, lub przykładem dla młodzieży/ludzi. Ma złe nawyki. Jak można prowadzić akcje biorąc udział w programie ”Znani i nielubiani”. Prosiłem kolegę z mojej grupy KK TV, żeby nagrał numer. Wiedziałem, że jak spotkam Żuroma to się odwdzięczę za to, że rzekomo w rodzinie mam jakiegoś policjanta i kontakty z policją – co jest oczywiście farmazonem (…) Żurom dla mnie jest zwykłym współpracownikiem i pajacem internetowym. Nie przedstawia sobą żadnych zasad ani moralnych jako człowiek i wolę się o tym nie wypowiadać, a wyjaśnić w klatce.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Adam Kownacki znowu przeżył “Nordycki Koszmar”. Polak ponownie przegrał przed czasem! Oglądaliście?

Adam Kownacki (20-2, 15 KO) po raz kolejny przegrał z Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO), tym razem na gali bokserskiej w Las Vegas.

Sowiński ruszył na Taxi Złotówę: Mam doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę! [WIDEO] Widzieliście?

To właśnie dziś wystartował nowy projekt Arkadiusza Pawłowskiego. Mowa o gali Prime Time Wrestling, która jest dostępna za darmo na YouTube. Podczas wydarzenia swój start odnotował ”Taxi Złotówa”. Szymon Wrzesień po szybkim zwycięstwie postanowił wyzwać na walkę… Artura Sowińskiego.