MMA PLMarcin NajmanKazik Klimat Kartel przed MMA VIP 3 pokazał szybkość na tarczach z Najmanem [WIDEO]

Kazik Klimat Kartel przed MMA VIP 3 pokazał szybkość na tarczach z Najmanem [WIDEO]

Polski raper – Kazik Klimat Kartel przed galą MMA VIP 3 pokazał swoją szybkość na tarczach z właścicielem organizacji Marcinem Najmanem. Freak fighter zadebiutuje w walce w formule mieszanych sztuk walki.

Gala MMA VIP 3 odbędzie się już w październiku, ale Marcin Najman nie zamierza sprawiać, by o jego organizacji było cicho choć przez chwilę.

Na kanale organizacji zamieścił krótkie wideo pokazujące szybkość Kazika Klimat Kartela.

Kazik Klimat Kartel przed MMA VIP 3 pokazał szybkość na tarczach z Najmanem [WIDEO]

Choć warunki do pokazania swojej szybkości na tarczach raper miał bardzo plenerowe, to można zobaczyć, że dysponuje on niezłą jak na freaka szybkością:

Przypominamy, że Kazik Klimat Kartel na październikowej gali MMA VIP 3 ma zmierzyć się z Andrzejem Żuromskim, choć nie wyklucza się roszad w tym zestawieniu.

Marcin Najman wczoraj zapowiedział także występ na październikowej gali… Don Wasyla! Najpopularniejszy w Polsce cygan pojawi się na gali “El Testosterona” mimo przekroczonych 70 lat!

Więcej o występie Don Wasyla -> TUTAJ.

Zobacz także:

Bonusy po UFC on ESPN+ 48. Marcin Prachnio nagrodzony za nokaut! [WIDEO] Kto teraz?

Za nami gala UFC on ESPN+ 48 w Las Vegas. Zwyczajowo po gali przyznano oczywiście dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem wśród nagrodzonych znalazł się też Polak.

R3 Fighting Championship: Szalona bójka na gali w Moskwie! Pobiły się narożniki zawodników! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala R3 Fighting Championship, na której to doszło do niecodziennych wydarzeń, mianowicie do bójki dwóch narożników, która przerodziła się w istny chaos!

Adrian Cios ostro o MMA VIP: Najman jest zwykłym pionkiem w tej federacji!

Adrian Cios nie pierwszy raz postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o organizacji MMA VIP. Przypomnijmy, że stoczył on tam dwa pojedynki. Pierwszy był o pas ”najlepszego trenera personalnego”.