MMA PLFerrariKazik Klimat Kartel ostro o Ferrarim: Cały Amando Frajeri władca cw*li! [WIDEO]

Kazik Klimat Kartel ostro o Ferrarim: Cały Amando Frajeri władca cw*li! [WIDEO]

Wojciech Ochnicki postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych. ”Kazik Klimat Kartel” w mocnych słowach wypowiedział się o Amadeuszu Rośliku. Czy dojdzie do odpowiedzi?

Kazik

Popularny ”Ferrari” najbliższy pojedynek stoczy w sobotę. Będzie to pierwsza walka poza FAME MMA. Amadeusz podczas High League 4 w Gliwicach ma do wyjaśnienia konflikt z Pawłem Bombą.

Ochnicki stoczył dwie walki w organizacji MMA VIP. ”Kazik Klimat Kartel” w cage boxie musiał uznać wyższość Maciej ”GSP” Gandziarowskiego. Ostatni pojedynek miał miejsce na 4 edycji, gdzie Wojciech miał arcy ciężkie wyzwanie. W boksie zmierzył się z… Rafałem Jackiewiczem. ”Kazik Klimat Kartel” został znokautowany w pierwszej odsłonie.

Kazik Klimat Kartel ostro o Ferrarim!

Wojciech Ochnicki w mediach społecznościowych postanowił mocno wypowiedzieć się o Amadeuszu Rośliku.

Cały Amando Frajeri władca cw*li. Jak się trzasło, że zgłosił Polaka do usiłowania morderstwa czyli chciał go wj**ać na 25 lat na lewo. To cw*l się rzuca na chłopaków przy wywiadach. Ty zakompleksiona konfituro j**ana.

Całe wideo poniżej:

Posted by Sztuki Walki on Friday, September 16, 2022

Zobacz także:

Oficjalnie: Muran vs Psychopata w co-main evencie gali MMA Attack 4 w Będzin Arena! Kto wygra?

Znany z występów w KSW, Bellator, FEN czy Genesis “Psychopata” będzie rywalem Mateusza Murańskiego w co-main evencie gali MMA Attack 4. 33-letni Vaso Bakocević przed kilkoma dniami trollował fanów na Instagramie, informując o zakończeniu kariery, ale był już wtedy zakontraktowany na pojedynek z “Młodym Muranem” 24 września w Będzin Arena. To będzie pierwsze tak mocne sportowe wyzwanie w karierze 28-letniego Murańskiego, który jest aktorem i freak-fighterem związanym z Fame MMA.

Załęcki o sytuacji z Ferrarim: To ja bym ku**ie jeszcze nogę złamał! Wyzywaj mnie, ale nie rodzinę! Co wy na to?

Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowski wypowiedział się o sytuacji Amadeusza Roślika, który postanowił wkroczyć na wywiad i znokautować ”Sadka”. Influencer wcześniej obrażał ”Ferrariego” w internecie i na wywiadach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis