MMA PLMMA-VIPKazik Klimat Kartel ostro o Bosskim Romanie i Chicu: Zasad nigdy frajerze nie miałeś i nie masz!

Kazik Klimat Kartel ostro o Bosskim Romanie i Chicu: Zasad nigdy frajerze nie miałeś i nie masz!

Wojciech Ochnicki nie odpuszcza! ”Kazik Klimat Kartel” postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Tomaszu Chicu i ”Bosskim Romanie”. Wojciech dodatkowo rzucił wyzwanie w kierunku Josefa Bratana.

Kazik

Roman Paweł Lachowolski już piątego marca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Podczas MMA VIP 5 w Warszawie dojdzie do jego starcia z Maciejem ”GSP” Gandziarowskim.

”Bosski Roman” to popularny raper. Ponadto wydawca, producent czy pomysłodawca fundacji Drużyna Mistrzów Sport Muzyka Pasja. Członek zespołu Firma. Lachowolski wraz z młodszym bratem ”Młody Bosski” tworzą formację Bosskiskład.

Kazik Klimat Kartel: tak samo jak Chic, który się z Żuromem wita!

Wojciech Ochnicki w mocnych słowach wypowiedział się o ”Bosskim Romanie” i Tomaszu Chicu. ”Kazik Klimat Kartel” przy okazji wyzwał na pojedynek Josefa Bratana.

Ty Bosski się nie wypowiadaj o mnie, bo pod Jubilatem, jak ci chlapę wypi*rdolił jakiś koronny, to leciałeś k*rwo na trawnik aż się sturlałeś. Nie wypowiadaj się o fighterach ani chłopakach zasadowych jak ja, bo zasad nigdy frajerze nie miałeś i nie masz. Dla mnie jesteś szmatą, tak samo jak Chic, który się z Żuromem wita, który nie ma zasad (..) Wołam was wszystkich do klatki. Tak samo wołam Josefa Bratana z High League do klatki. Za ciapatymi nie przepadam, ale nie mam nic do nich, bo przynajmniej nie zadają się z konfidentami jak wy. J*ać tego Bosskiego, Chica. Wołam was k*wy do klatki razem z Żuromem.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

”Maximus” reaguje po słowach właściciela GROMDY: Skończyć z pajacowaniem i obrażaniem jeden drugiego! Widzieliście?

Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY postanowił zareagować na słowa Denisa Załęckiego i Mateusza Kubiszyna. Nie brakuje również reakcji zawodników walk na gołe pięści. Tym razem głos zabrał Dawid ”Maximus” Żółtaszek.

Jacek Murański chętny na walkę z Konradem Niewolskim: Jestem na tak, ta nienawiść jest prawdziwa! [WIDEO] Co wy na to?

To jest zestawienie, przy którym gwarancją są wielkie dymy. Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem przyznał, że chętnie zmierzy się z Konradem Niewolskim. Pomiędzy nimi od dłuższego czasu jest mocny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis