MMA PLMMA-VIPKażdy może zawalczyć w MMA VIP! Organizacja szuka nowych freakowych gwiazd

Każdy może zawalczyć w MMA VIP! Organizacja szuka nowych freakowych gwiazd

To jest naprawdę szalony i ciekawy pomysł. Dariusz Kosowski w mediach społecznościowych organizacji MMA VIP zapowiedział nowy etap. Będzie to danie szansy nowym osobom, które w przyszłości mogłyby zostać gwiazdami freak fightów.

Kosowski

Przypomnijmy, że wczoraj Marcin Najman poinformował o końcu przygody z MMA VIP. ”El Testosterona” nie zobaczymy już w roli włodarza. Częstochowianin zapewnia, że brakuje mu czasu i motywacji do dalszego działania w freakowym projekcie. Najman woli skupić się na walkach i muzyce.

Przychodzi taki moment, kiedy ogrom pracy i rozwinięcia tego wszystkiego jest tak duży, że trzeba sobie na pewne pytania odpowiedzieć. Ja sobie na takie pytania odpowiedziałem moi drodzy, ja nie mam już ani tyle czasu ani tyle motywacji, aby w dalszym ciągu w tym projekcie być. W międzyczasie do MMA VIP dołączył Dariusz Kosowski on ma bardzo dużo energii, pomysłów. Ja mam trochę planów, od dwóch lat nie mogę napisać książki, gdzie pewne terminy do czegoś mnie zobowiązują. To nie jest tak, że ja się rozstaje z walki w formule MMA i to nie jest też tak, że w przyszłości nie wystąpię w organizacji MMA VIP. Jednak na ten moment zostawię to wszystko w rękach Darka, ja osobiście rezygnuje z dalszej pracy w MMA VIP (…) Ja również mam zamiar skupić się bardziej na tym – na czym się tak naprawdę wychowałem czyli muzyce. Śledźcie mój kanał, bo będą nowe projekty muzyczne, teraz będę miał czas się tym zająć.

Nowy etap organizacji MMA VIP!

Wiele osób spodziewało się po czwartej edycji końca MMA VIP! Wręcz przeciwnie jest nowy pomysł. O wszystkim opowiedział Dariusz Kosowski.

Witam Serdecznie. MMA VIP się zmienia. Wiele koncepcji, które dotychczas były realizowane nie były akceptowane dla kibiców. Rozumiemy to i zmieniamy się (..) Wszystkie kwestie, które nie były akceptowalne zostaną definitywnie wyeliminowane. Zmieniamy kompletnie koncepcje gali. Po raz pierwszy w Polsce zapraszamy państwa do udziału w castinagach zarówno jako widzów, ale też jako uczestników. Jeżeli potrafisz walczyć, jesteś ciekawą osobowością – zaprezentuj się i zostań prawdziwym freak fighterem. Będziecie mogli państwo zgłaszać się na casting do walki z konkretnymi zawodnikami, lub do turnieju naszych wschodzących gwiazd. O tym kto przejdzie do kolejnego etapu zadecyduje nasze jury, które już niebawem poznacie, ale i wy drodzy państwo śledźcie nasze social media.

𝗡𝗼𝘄𝘆 𝗲𝘁𝗮𝗽 – nowi 𝗠𝗬‼️🗣️🗯 Marcin, dziękujemy‼️🙌 Może kiedyś zobaczymy Cię w naszym oktagonie.Teraz czas na nowy rozdział.𝗢𝘁𝘄𝗶𝗲𝗿𝗮𝗺𝘆 się 𝗻𝗮 𝗪𝗔𝗦⤵️Zobacz 📼⤵️______________Nadal #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Friday, May 27, 2022

Zobacz także:

FAME MMA czy PRIME? Z kim Parke podpisał długi kontrakt? Manager zawodnika wyjaśnia!

Oficjalnie Norman Parke (29-7-1) wystąpi na najbliższej gali PRIME SHOW MMA 2, która dziewiątego lipca odbędzie się w Gdyni. Już niebawem poznamy przeciwnika ”Stormina”. Póki co jest komentarz ze strony FAME MMA, w której przecież Parke toczył ostatnie pojedynki. Pojawia się niezgodność, bowiem FAME informuje, że Parke został wypożyczony, a PRIME o podpisanym kontrakcie na parę walk. Specjalnie dla nas komentuje menedżer zawodnika Marcin Prymek (PG Promotion).

Kto wygra walkę Pudzian vs. Materla na KSW 70? Oto analiza!

Na KSW 70 w walce wieczoru zmierzą się Mariusz Pudzianowski oraz Michał Materla. Z tej okazji przygotowałem specjalną analizę starcia dwóch legend. Gala odbędzie się w sobotę, 28 maja, o godzinie 19:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis