MMA PLProfessional Fighters LeagueKayla Harrison wygrywa drugi turniej PFL z rzędu i zgarnia kolejny milion dolców! Rośnie GOAT kobiecego MMA?

Kayla Harrison wygrywa drugi turniej PFL z rzędu i zgarnia kolejny milion dolców! Rośnie GOAT kobiecego MMA?

Za nami kolejna gala z cyklu 2021 PFL Championship, na której oglądaliśmy m.in. finał Grand Prix wagi lekkiej kobiet, w której starcie o milion dolarów stoczyły Kayla Harrison i Taylor Guardado.

Kayla Harrison

Starcie to zakończyło się zgodnie z przewidywaniami – pewną wygraną Amerykanki, która wygrała już dwunastą walkę z rzędu i jest niepokonana w zawodowych startach.

Kayla Harrison wygrywa drugi turniej PFL z rzędu i zgarnia kolejny milion dolców! Rośnie GOAT kobiecego MMA?

Walka Harrison z Guardado zakończyła się poddaniem balachą w drugiej rundzie:

Była to druga wygrana Harrison w całym cyklu Grand Prix wagi lekkiej dywizji kobiet organizowanej przez organizację PFL. Amerykanka, która jest także byłą złotą medalistką olimpijską w judo dzięki tym zwycięstwom zgarnęła dwa razy czek warty milion dolarów.

W sieci natomiast zaczynają się komentarze mówiące, że Harrison jest GOAT-em kobiecego MMA. Jesteśmy ciekawi Waszego zdania w tej kwestii: Czy Kaylę Harrison można brać pod uwagę w kontekście dyskusji o kobiecym GOAT-ie?

Zobacz także:

The War 3: Poznaliśmy pierwszych uczestników i uczestniczki. Trailer dziś o 19:00

Trzecia edycja THE WAR odbędzie się 27 listopada. Organizatorzy postanowili naszpikować imprezę atrakcjami – na jednej gali kibice zobaczą dwa turnieje indywidualne na gołe pięści: mężczyzn (K1) i kobiet (boks). Odbędzie się także zaległy finał turnieju 3vs3, w którym GLADIATORZY zmierzą się z WARRIORS. Planowana jest również pierwsza w historii walka grupowa 5vs5. 

MMA-VIP 3. Kiedy gala Najmana? Jak wykupić PPV?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

James Thompson o debiucie Martyna Forda w KSW: Słyszę to co roku od czterech lat!

O debiucie Martyna Forda w organizacji KSW mówi się już długo. Parę dni temu Martin Lewandowski zdradził co musi się stać, aby doszło do wyczekiwanej walki Brytyjczyka. Wydaje się, że jest na to spora szansa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis