MMA PLKawulskiKawulski masakruje freak fighty: Byłeś na ostatniej gali twoich kolegów z High League? [WIDEO]

Kawulski masakruje freak fighty: Byłeś na ostatniej gali twoich kolegów z High League? [WIDEO]

Jesteśmy po konferencji przed galą XTB KSW 77, która w sobotę odbędzie się w Łodzi. Adam Soldaev postanowił wspomnieć o freak fightach i zapytał czy w najbliższym czasie można liczyć na większą promocję oraz na więcej konferencji w największej organizacji w naszym kraju. Jeden z właścicieli – Maciej Kawulski nie zamierzał czekać i widzieliśmy mocną ripostę.

Kawulski

W main evencie wydarzenia w Gliwicach czeka nas starcie legend. Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z Mamedem Khalidovem.

Na tej samej gali zobaczymy dwie walki o pas. W wadze koguciej zobaczymy trylogię pomiędzy Sebastianem Przybyszem, a Jakubem Wikłaczem. W wadze półciężkiej Ibragim Chuzhigaev stanie do pierwszej obrony. Jego przeciwnikiem będzie mocno bijący Ivan Erslan.

Maciej Kawulski z mocną ripostą! 

Maciej Kawulski na dzisiejszej konferencji prasowej popisał się mocną ripostą!

Adam Soldaev: Słuchajcie KSW już ile lat na rynku jest? 18 lat na rynku.

Maciej Kawulski: Pełnoletni już jesteśmy.

Adam Soldaev: No ja tyle lat mieszkam w Polsce. Oglądałem walkę Mameda, Pudziana – wszyscy przychodzili. Teraz halę nie wypełniają. Mówimy, że freaki nic nie robią, ale oni rozpromowali waszego zawodnika. Mnie na przykład. Czy będą jakieś działania, nie mówię tu konkurencyjne, bo tu nie ma co… jesteśmy zawodowcami, to są freaki, ale chodzi o medialność. Czy będzie więcej konferencji czy będą na przykład zatrudniani inni zawodnicy typu freakowi.

Maciej Kawulski: A których hal nie wypełniamy?

Adam Soldaev: Nie no, to było przykładowo (śmiech).

Maciej Kawulski: Byłeś na ostatniej gali twoich kolegów z High League? Ile osób było?

Adam Soldaev: Uuu poczekaj, poczekaj.

Maciej Kawulski: Odpowiedz ile osób było w Łodzi? Niespełna pół hali, zobaczymy się w sobotę.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Całą konferencję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis