MMA PLKawulskiKawulski komentuje przegraną Kowalkiewicz: Jak wielu dzięki tobie pokochało ten sport!

Kawulski komentuje przegraną Kowalkiewicz: Jak wielu dzięki tobie pokochało ten sport!

Karolina Kowalkiewicz (12-7) może liczyć na słowa wsparcia również ze strony byłego pracodawcy. Mowa o Macieju Kawulskim, który jest jednym z właścicieli KSW, gdzie Kowalkiewicz zdobyła pas mistrzowski.

Karolina w największej organizacji w naszym kraju stoczyła pięć pojedynków. Pas KSW zdobyła podczas 27-edycji, gdy już w pierwszej odsłonie poddała Jasminke Cive.

Pojedynek ten możecie zobaczyć poniżej:

Kawulski do Kowalkiewicz: Będziemy Ci za to wdzięczni!

Maciej Kawulski w mediach społecznościowych postanowił skomentować sobotnią przegraną Karoliny Kowalkiewicz (12-7). Kawulski wysyła słowa wsparcia swojej byłej mistrzyni. 

Karolinko…. myśl o tym ile dałaś pięknych walk. Myśl jak wielu ludziom dałaś wzruszenia i jak wielu dzięki tobie pokochało ten sport. Myśl o tym ile kobiet w naszym kraju zaczęło trenować bo zrozumiało, że można być dzielnym wewnątrz pozostając pięknym na zewnątrz- też dzięki tobie. My wszyscy , cała branża i setki zwykłych ludzi będzie ci za to już zawsze wdzięczna. Wiem, że o porażce nie da się zapomnieć ale ból z nią związany minie 🙏🙌👊@karolinakowalkiewicz

Zobacz także:

Zapłakana Karolina Kowalkiewicz po UFC 265: Trzeba zaleźć jakąś nową pasję w życiu! Tak będzie?

W sieci pojawiło się bardzo smutne oświadczenie, w którym zapłakana Karolina Kowalkiewicz wypowiada się po porażce z Jessicą Penne na minionej gali UFC 265 w Houston. Polka tam przegrała piątą walkę w oktagonie z rzędu i najprawdopodobniej zakończy sportową karierę.

Zawodnik UFC wyzywa Hasbullę! Rafael Fiziev show na UFC 265 [WIDEO] Zaskoczył?

To prawda! Zawodnik UFC wyzywa tiktokera Hasbullę! Rafael Fiziev dał prawdziwe show na gali UFC 265, gdzie najpierw po fenomenalnej walce pokonał decyzją Bobby’ego Greena, a potem wyzwał na pojedynek rosyjskiego tiktokera.