MMA PLElite FightersKatorżniczy trening Mateusza Murańskiego! Ile mocnych ciosów przyjął na tułów? [WIDEO]

Katorżniczy trening Mateusza Murańskiego! Ile mocnych ciosów przyjął na tułów? [WIDEO]

Foto: Elite Fighters

Mateusz Murański nie przestaje zaskakiwać! Freak fighter tym razem w mediach społecznościowych wstawił nagranie z katorżniczych treningów. Ciosów ”Muran” przyjął sporo. Czy to oznacza stalowy tułów przy następnych startach?

Murański swój najbliższy pojedynek ma stoczyć na Elite Fighters 2. Do gali dojdzie czwartego grudnia, a już niebawem nowe ogłoszenia.

W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanej walki Ojca Mateusza – Jacka Murańskiego. Przeciwnikiem będzie zawodnik mający za sobą starcia w organizacji KSW. Na liście pojawiły się takie osoby jak Marcin Najman, Tomasz Oświeciński czy Akop Szostak. Warto dodać, że będzie to walka na zasadach last man standing – na jakie liczył Murański od samego początku.

Mocne treningi Murańskiego!

Mateusz Murański nadal przebywa w Trójmieście, gdzie szlifuje formę. Murańskie ma mocne tempo jeśli chodzi o częstotliwość startów. To jeszcze nie koniec, bo w 2022 roku Mateusz na pewno chociaż raz wyjdzie do klatki.

”Muran” na instagramie opublikował krótkie nagranie z katorżniczego treningu. Nie ma tutaj mowy o taryfie ulgowej.

Nie ma miękkiej gry 🔥🔥🔥Mocny trening przy niedzieli z @adriandomalewski👊Idziemy po swoje 👊🔥💪@corpusgymgdansk_k1  A jak tam Wasza niedziela aktywna czy leniwa ?

Poranna sobotnia zajezdnia z trenerem @bartoszchyrek w klubie @energy_fight_club🔥🔥🔥 I wspólny trening z trójmiejskim wariatem @_tarzan_g👊💪

Zobacz także:

Szybkie zwycięstwo popularnego ”Góry”! Mariusz Pudzianowski komentuje! [WIDEO] Teraz walka z Polakiem?

Na debiut zawodowy w boksie Hafþóra Júlíusa Björnssona jeszcze poczekamy. Ogromny ”Góra” wystąpił w walce wieczoru sobotniej gali Core Sports Fight Night 3 w Dubaju. Jego starcie z Devonem Larrattem jest kolejnym amatorskim starciem. Islandczyk ma za sobą już trzy pokazowe walki – wszystkie odnotowane w tym roku.

Potworna kontuzja zawodnika UFC! Walczył z nią do samego końca! Widzieliście?

Devin Clark (12-6) nie będzie dobrze wspominał walki w Las Vegas. Amerykanin w sobotę w tak zwanym co-main evencie UFC Vegas 37 zmierzył się z Ionem Cutelabą (16-6-1). Sama przegrana nie będzie największym problemem, a potworna kontuzja, o której mówił trenerom w przerwie.