MMA PLGamrotKasowa walka z McGregorem czy starcie o pas! Mateusz Gamrot stanowczo!

Kasowa walka z McGregorem czy starcie o pas! Mateusz Gamrot stanowczo!

Gościem ostatniego programu Hejt Park na Kanale Sportowym był Mateusz Gamrot.

Kursy Superbet na galę UFC 280

Ostatni pojedynek Gamrota odbył się podczas UFC 285, w którym po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonał Jalina Turner.

“Gamer” to były dwukrotny mistrz KSW w kategorii lekkiej i piórkowej. Obecnie walczy w UFC. W organizacji KSW zadebiutował w 2013 podczas 23 edycji wygraną walką z Mateuszem Zawadzkim. Pas mistrza w kategorii lekkiej zdobył w 2016 podczas KSW 35, gdzie jednogłośnie na punkty pokonał Mansoura Barnaouiego. Podczas obron pokonywał Renato Holmesa Gabriela, Normana Parke, Grzegorza Szulakowskiego czy Mariana Ziółkowskiego. Drugi pas zdobył na gali KSW 46 pokonując Japończyka – Kleber Koike Erbsta. Ostatnia walkę w KSW stoczył w 2020 roku podczas 54 edycji pokonując jednogłośnie na punkty Mariana Ziółkowskiego.

W jednej z największych organizacji na świcie – UFC do tej pory stoczył 7 pojedynków przegrywając tylko dwa. Podczas debiutu w 2020 roku na UFC Fight Night przegrał z Guramem Kutakeladzem. W okrągłej klatce Ultimate Fight Championship wygrywał m.in ze Scottem Holtzem, Diego Ferreirą czy Jalinem Turnerem.

Największa wypłata czy pojedynek o pas!

Podczas ostatniego programu Hejt Park Mateusz Gamrot został zapytany przez jednego z kibiców jakie starcie by wybrał, gdyby miał taką możliwość – pojedynek z Conorem McGregorem za 2 mln dolarów czy walkę o pas z Islamem Makchahevem.

Nie, wolałbym o pas. Człowieku, ch** z tym sianem. Nie, nie, nie. Moją maksymą było niepójście za pieniędzmi, tylko za wynikiem sportowym. Wolałbym z Islamem o pas.

Zobacz także:

KSW przedstawia zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na Colosseum 2: “Ajtujku, tu jestem!” Widzieliście?

Federacja KSW przedstawia oficjalną zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka, do której dojdzie na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Polski gigant w tej zapowiedzi postanowił rozbawić widza. I zrobił to dobrze!

Dziennikarz znów poczuł moc Gamrota! Zawodnik UFC zaprezentował kolejną technikę! [WIDEO]

Mateusz Gamrot gościł dziś po raz kolejny w “Kanale Sportowym”. W rozmowie z Maciejem Turskim padło wiele ciekawych kwestii, czy ciekawostek z przygotowań “Gamera” do UFC 285. Doszło także do “rękoczynów”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis