MMA PLBoxdelKasjusz Życiński chce wrócić do FAME MMA? Don Kasjo ostro odpowiada Boxdelowi!

Kasjusz Życiński chce wrócić do FAME MMA? Don Kasjo ostro odpowiada Boxdelowi!

To jest spore zaskoczenie! Michał ”Boxdel” Baron jeden z właścicieli FAME MMA twierdzi, że dostał wiadomość od Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” miałby chcieć wrócić do freakowej organizacji. Długo też nie musieliśmy czekać aż Kasjusz zabierze głos w całej sprawie.

Boxdel

Życiński niespodziewanie szybko wróci do klatki. Był problem z rywalem Mateusza Murańskiego. ”Muran” odrzucił parę propozycji i jego walka przez pewien moment była zagrożona. Życiński nie mógł pogodzić się z taką sytuacją i zrobił wszystko, aby Mateusz wystąpił na pierwszej edycji.

Zakończyło się na tym, że w co-main evencie zobaczyliśmy walkę na zasadach bokserskich pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Mateuszem Murańskim. Pojedynek dostarczył sporo emocji. ”Muran” parę razy lądował na deskach, ale pokazał charakter i nie zamierzał odpuścić do samego końca. Po czterech rundach Życiński wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Don Kasjo ostro odpowiada!

Michał ”Boxdel” Baron twierdzi, że Kasjusz Życiński chciał wrócić do FAME MMA. Jeden z właścicieli zapewnia, że postanowił odmówić.

Dostałem wiadomość od Dona Kasjo, że chciałby wrócić do FAME, ale odmówiłem.

”Boxdel” kłamał? Kasjusz Życiński szybko odpowiedział i nie wygląda to tak jakby chciał odejść z PRIME SHOW MMA.

Oj tam poszła odklejka gruba  ktoś z bliskich może niech mu pomoże bo z grubasem jest coraz gorzej po tych substancjach, niech przestanie to badziewie brać  #donkasjo #famemma #boxdel

Przypomnijmy, że druga edycja nowej freakowej organizacji odbędzie się dziewiątego lipca. W weekend ogłoszono, że w Gdyni zobaczymy chociażby szalone starcie pomiędzy ”Bomardierem”, a Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Zobacz także:

Gregor Gillespie, który uciekał od walki z Gamrotem został zwolniony z UFC? Zawodnik tłumaczy zamieszanie

Minionej nocy świat mieszanych sztuk walki obiegła zaskakująca informacja, jakoby to Gregor Gillespie został zwolniony z organizacji UFC. Amerykanin niedawno uciekał od walki z Mateuszem Gamrotem.

Psycho ostro o Denisie Załęckim: P*nis! Bardzo go nie lubię, zresztą nie tylko ja! Co wy na to?

Adam Lazar już osiemnastego czerwca w Ostródzie zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Psycho” podczas Fight Exclusive Night 40 zmierzy się z również debiutującym Dariuszem Hrehorowiczem. Lazar przede wszystkim znany jest z walk na gołe pięści w GROMDZIE.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis