MMA PLFAME MMAKasjo odpowiada: Uważacie, że się po mnie przejedzie? To ja pokażę jak gwiazda FAME rozpi**dala gwiazdę UFC!

Kasjo odpowiada: Uważacie, że się po mnie przejedzie? To ja pokażę jak gwiazda FAME rozpi**dala gwiazdę UFC!

Kasjusz Życiński postanowił odpowiedzieć na wpis Normana Parke (28-7-1), który w mocnych słowach wypowiedział się o byłym bokserze. ”Stormin” deklaruje, że jest gotowy walczyć w formule bokserskiej w wadze open! ”Don Kasjo” przyjmuje wyzwanie i czeka aż ex zawodnik UFC podpiszę kontrakt.

Uczestnik Ekipy z Warszawy swój najbliższy pojedynek stoczy piątego września. Podczas FAME MMA 7 w kickboxingu zmierzy się z Łukaszem Lupą. Podczas następnej edycji ma również dojść do jego wyczekiwanego starcia z Marcinem Najmanem. Przy tym zestawieniu ma się pojawić boks w małych rękawicach.

Don Kasjo: Jak z nim przegram to znikam z internetu!

Kasjusz Życiński przekonuje, że bez problemu przyjmie pojedynek z Normanem Parke (28-7-1). Ponadto uważa, że pokona byłego tymczasowego mistrza KSW. Przypomnijmy, że w ostatniej walce ”Stormin” zakończył trylogię z Mateuszem Gamrotem, która okazała się dla niego bolesną i dobitną przegraną.

Jeżeli Norman Pałka to nie jest kolejny zjeb, aby tylko krzyknąć i nabić sobie rozgłosu, bo wiedzą, że jak mnie zaczepia to będzie największy rozgłos. Norman Pałka jak wszędzie widzę na social mediach wypisujesz, że rozj**iesz mnie w boksie, to ja oficjalnie mówię przyjmuje te twoje wyzwanie na FAME MMA 9. Wy twierdzicie, że on się po mnie przejdzie, bo jest gwiazdą UFC? To ja mu pokaże jak gwiazda FAME MMA jedyny niepokonany rozpi**doli gwiazdę UFC. Jeżeli Norman Pałka dotrzyma słowa i podpisze kontrakt, zawalczy w boksie na FAME MMA 9. Jeżeli on mnie pokona to ja znikam z internetu. Ja jestem w 100% przekonany, że go rozp**rdole w tym w czym mnie wyzwał, więc Norman Pałka ja przyjmuję i zapraszam cię ro**urwie jak zwykłą irlandzką k**we.

Cały materiał poniżej:

Oto karta walk nadchodzącej gali FAME MMA 7:

Paweł ”Popek Monster” Mikołajuw vs Damian ”Stifler” Zduńczyk
Adrian ”Polak” Polański vs Amadeusz ”Ferrari” Roślik
Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa
Marta ”Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Tomasz Olejnik vs Mariusz ”’Hejter” Słoński
Arkadiusz ”Aroy” Tańcula vs Paweł ”Tybori” Tyburski
Marcin ”El Testosteron” Najman vs Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk
Kamil ”Hassi” Hassan vs Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Krystian ”Krycha” Wilczak vs Maciej ”Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

Piotr Szeliga dostał propozycję od KSW! Zaskoczeni?

Szeliga nie może narzekać na brak ciekawych ofert. Były hokeista stawia wszystko na MMA

Tybura szybko wraca do klatki! Te zwycięstwo zapewni mu walkę z czołówką?

Marcin Tybura następny pojedynek stoczy na początku października. Polak zmierzy się z weteranem UFC