MMA PLDon KasjoKasjo obraża Normana Parke po angielsku i zapowiada walkę o MILION dolarów! [WIDEO]

Kasjo obraża Normana Parke po angielsku i zapowiada walkę o MILION dolarów! [WIDEO]

Kasjo obraża Normana Parke. W internecie nie milkną echa dotyczące potencjalnego starcia byłego mistrza KSW – Normana Parke z gwiazdą FAME MMA – Don Kasjo.

Tym razem to Iławianin podjął temat ewentualności przyjęcia takiej walki w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

Kasjo obraża Normana Parke

Obaj zawodnicy postawili swoje kariery na szali. Parke zapowiedział, że w przypadku porażki nigdy więcej nie zawalczy w MMA, a Kasjusz uznał, iż więcej nie pojawi się w internecie. Na pytanie o zarobki, Don Kasjo odpowiedział:

“On powiedział o gaży, że oddaje mi, więc ja mogę zapis [podpisać], że jeżeli federacja, która chciałby zorganizować tę walkę, zgodzi się na takie zapisy, że jeden z nas odchodzi i cała pula, czyli MILION DOLARÓW, idzie do jednego z wygranych…

– Myślisz, że możecie na tym zarobić milion dolarów?Nie wiem, ale na pewno dużo… Na pewno dużo!”

Mateusz Kaniowski zaczął dopytywać Kasjusza Życińskiego o powody tak wielkiej pewności siebie przed walką z profesjonalnym fighterem. Na prośbę o wymienienie trzech argumentów – dlaczego miałby zwyciężyć? –  były pięściarz odpowiedział:

“Nie dosięgnął by mnie – zasięg. Drugi argument to jakbym poszedł z nim w półdystans to nie ma szans, żeby on mnie znokautował, a byłbym od niego dużo szybszy! I precyzyjniejszy… bym go po prostu zajechał zresztą to był mój styl, bo nie powinienem z mniejszym wchodzić w półdystans, ale ja to uwielbiam i zajeżdżam tam swoich rywali, więc poszedłbym z nim na bitkę, żeby ludzie mieli co oglądać. I ktoś by padł! I tak jak on mówi, że ja prowadzę dystansowe pojedynki i on również, to właśnie w tej walce zrobiłbym tak, że poszedłbym w półdystans, bo bym się jego ciosu nie bał w ogóle! Bym go zniszczył tam, bym go poprostu zajechał kondycyjnie, pomimo, że on chłop też jest dobry kondycyjnie. Trzeci argument? Don Kasjo król, nie przegrywa z nikim!”

Pod koniec rozmowy, Don Kasjo został poproszony o skierowanie kilku słów do rywala. Iławianin postanowił nie bawić się w półśrodki i zaawansowanymi inwektywami rodem z Wysp Brytyjskich, powiedział:

“S*ck my d*ck and b*lls, f***ing b*tch!”

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk o szansach Błachowicza na mistrzostwo UFC. Co powiedziała?

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o szansach Jana Błachowicza na mistrzostwo organizacji UFC. Polak już niedługo stanie przed szansą zdobycia tytułu mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie. 

Czy najlepszy polski strongman pójdzie w ślady Pudziana i dołączy do MMA?

Robi się ciekawie! Niewykluczone, że w przyszłości w mieszanych sztukach walki pojawi się następny bardzo znany polski strongman.

FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda – kto zgarnął bonusy po gali?

FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda – kto zgarnął bonusy po gali? Przyznano bonusy za galę FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda, która odbyła się 22 sierpnia.