MMA PLFENKarty sędziowskie z walki Bekus vs Badurek na FEN 30 ujawnione! Wygrała Bekus!

Karty sędziowskie z walki Bekus vs Badurek na FEN 30 ujawnione! Wygrała Bekus!

Karty sędziowskie z walki Bekus vs Badurek na FEN 30 ujawnione! O publikację zadbał trener Anity Bekus, Łukasz Zaborowski. Według nich, nie było żadnej pomyłki przy zliczaniu punktów przez sędziów!

Karty sędziowskie z walki Bekus vs Badurek na FEN 30 ujawnione! Wygrała Bekus!

Przypominamy, że w walce Bekus vs Badurek, według sędziów pierwotnie lepsza była Anita Bekus, która wygrała niejednogłośną decyzją Taki też werdykt ogłoszono, Bekus dała wywiad w klatce przy gwizdach publiczności, a Badurek wybiegła zła z klatki i udała się do szatni. Werdykt ten jednak był przedmiotem licznych komentarzy, więc wrócono do kart sędziowskich, gdzie uznano, że nastąpił błąd w liczeniu punktacji.

Organizacja FEN w sposób kuriozalny tłumaczyła pomyłkę:

“Niesamowita historia podczas #FEN31, za którą przepraszamy wszystkich kibiców. Jeden z sędziów po walce Bekus – Badure do punktacji oddał karteczkę z ostatnią rundką walki Turyński – Cereyon (mimo zakończenia jej przed czasem i tak ją wypunktował). Oficjalnie wygrała Badurek.”

Szach-mat powiedział jednak Łukasz Zaborowski, który opublikował w mediach społecznościowych oficjalną punktację tego pojedynku. Według kart sędziowskich wygrała Anita Bekus i żądnej pomyłki przy liczeniu nie było:

Zdjęcie

Co teraz według Was powinno się zrobić z tą sytuacją?

Zobacz także:

FEN 30 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FEN 30, która dziś wieczorem odbędzie się w Hali Orbita we Wrocławiu.

Błachowicz zdradził, kiedy zamierza bronić pasa! Zaskoczeni?

Jan Błachowicz dokonał czegoś wielkiego. Polak zdradził, kiedy chciałby stanąć do pierwszej obrony.