MMA PLUFCKarta wstępna UFC Auckland nie zawiodła. Zobacz cztery nokauty, jakie pojawiły się na gali [WIDEO]

Karta wstępna UFC Auckland nie zawiodła. Zobacz cztery nokauty, jakie pojawiły się na gali [WIDEO]

UFC on ESPN+ 26 w Auckland miało siedem pojedynków w karcie wstępnej. Kibice oglądający tę część gali nie mieli powodów do narzekań, gdyż aż cztery z nich zakończyły się poprzez nokaut lub TKO.

Szczególnie mocno galę otworzyła Priscila Cachoeira (9-3), która od początku pojedynku rozpoczęła z Shaną Dobson (3-4) wymianę ciosów. Taki rodzaj walki musiał przynieść szybkie zakończenie. W 40 sekundzie pojedynku Brazylijka trafiła swą rywalkę podbródkowym, co sprawiło, że Dobson padła na deski, nie będąc w stanie kontynuować starcia.

Szybko ze swoim oponentem rozprawił się również Kenan Song (16-5). Chińczyk na początku oddał wprawdzie inicjatywę Callanowi Potterowi (18-9), lecz w pewnym momencie 29-latek wyczuł dystans, trafiając Australijczyka serią mocnych ciosów, które zakończyły walkę.

Pełną dominację w starciu osiągnął Jailin Turner (9-5). Amerykanin od startu dominował nad niepokonanym przed tym pojedynkiem Joshuą Culibao (8-1). W drugiej rundzie zawodnik z Sydney złapał drobną kontuzję, co tylko pomogło Turnerowi sprowadzić walkę do parteru, gdzie następnie zasypał on swojego oponenta gradem ciosów.

Ostatnia walka karty wstępnej należała z kolei do Zubairy Tukhugova (19-4-1). Rosjanin wkładał sporo siły w swoje ciosy. Jeden z nich posłał na deski Kevina Aguilara. Amerykanin szybko próbował wrócić do pojedynku, jednakże nadział się on na kolejne uderzenia, dlatego sędzia zdecydował o zakończeniu rywalizacji obu panów.

Oprócz wyżej wymienionych fighterów w pierwszej części imprezy zwycięstwa odnieśli Angela Hill (12-7), Kai Kara-France (21-8, 1 NC) oraz Jake Matthews (16-4).