MMA PLFENKarta walk FEN 31 zamknięta! Czy to najlepsza rozpiska w historii organizacji?

Karta walk FEN 31 zamknięta! Czy to najlepsza rozpiska w historii organizacji?

Foto: Facebook/ Paweł Jóźwiak

Karta walk FEN 31 jest już zamknięta! Rozpiska kolejnej gali wrocławskiej organizacji robi ogromne wrażenie. Czy to najlepsza karta walk w historii działalności organizacji Pawła Jóźwiaka i jego wspólników?

Karta walk FEN 31 zamknięta! Czy to najlepsza rozpiska w historii organizacji?

Marcin Filipczak (2-1, 1 KO, 1 SUB) zmierzy się z Saeedem Younsi (4-3, 2 KO) podczas gali FEN 31: LOTOS Fight Night, która 28 listopada odbędzie się w Łodzi. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej.

Gala FEN 31: LOTOS Fight Night dostępna będzie do obejrzenia tylko w systemie PPV.

Filipczak ma 28 lat i pochodzi z Pabianic. W swoim zawodowym debiucie zmierzył się z Łukaszem Sudolskim. Po nim stoczył w 2019 roku dwa pojedynki i w obu zwyciężył. W premierowej odsłonie Filipczak znokautował Artura Niebrzydowskiego, kilka miesięcy później poddał gilotyną również w 1. rundzie Konrada Konkela. Występ na gali FEN 31 będzie jego debiutem pod szyldem federacji.

Younsi ma 36 lat i trenuje na co dzień w klubie UFD Gym. Urodzony w Niemczech zawodnik stoczył 7 zawodowych pojedynków, z których 4 wygrał dwukrotnie nokautując swoich rywali. W styczniu 2020 roku Younsi wygrał decyzją sędziów z Kirillem Kolomycevem. Wcześniej, również na pełnym dystansie, uporał się z Lukasem Menzelem. Reprezentant naszych zachodnich sąsiadów wywodzi się ze sportów uderzanych i własnie w stójce najchętniej rozgrywa swoje pojedynki.

Wkrótce ruszy sprzedaż PPV na galę FEN 31: LOTOS Fight Night.

Zobacz także:

UFC: Claudia Gadelha liczy na trylogię z Jędrzejczyk! Brazylijka jest przekonana, że…

Claudia Gadelha (18-4) już dziś stoczy następny pojedynek w największej organizacji na świecie. Brazylijka ma nadzieję, że w przyszłości uda się doprowadzić do trylogii z Joanną Jędrzejczyk (16-4).

Michalczewski krytycznie o współczesnym boksie! Jak wy to oceniacie?

Dariusz Michalczewski oglądał ostatni pojedynek Usyk-Chisora. Mocna wypowiedz byłego mistrza świata w boksie.

Don Kasjo w formie! Widzieliście już wideo z treningu?

Kasjusz Życiński ma świadomość, że to będzie ważny pojedynek. Swoje przygotowania spędza w Gdyni. Zobaczcie wideo z treningu.